Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

intervjuu.eu – tasuta koolitused

Intervjuu.eu on äri e-õppe videokeskkond.
Tavakoolitused ja seminarid on kallid ja nõuavad suurt ajaressurssi. Meie toome kvaliteetsete videointervjuude vahendusel kõik tarkused Sulle koju kätte. Tasuta!

Õpi teiste ettevõtjate edulugudest ja pööra oma uued teadmised rahaks:

  • saad teiste väärtusliku edukogemuse vaid mõne tunniga
  • rikastad ning laiendad oma senist mõttemaailma
  • rakendades uusi teadmisi, teenid rohkem raha

Edukad Eesti ettevõtjad jagavad oma kogemusi ja annavad nõu kuidas ka sina saaksid oma ettevõtet veelgi kasumlikumaks muuta. Kuidas leida rohkem uusi kliente ja mismoodi olemasolevad kliendid veelgi tulusamaks muuta.

Milleks ise jalgratast leiutada. Olulised eduvalemid ja printsiibid on juba kellegi poolt välja mõeldud, läbi proovitud ja kasutusele võetud. Õpi edukatelt, vaata ja kuula kuidas nemad oma ärieesmärke saavutavad. Kohanda see praktika oma ettevõtte ärimudelile ja testi milline nendest võtetest just sinu äri jaoks kõige paremini töötab.

Kõik intervjueeritavad on hoolikalt valitud huvitavad persoonid, kellel on palju väärtuslikke kogemusi, mida teistega jagada. Intervjuudes keskendume rohkem “Case study” teemadele ja püüame vältida üldist ja ümmargust targutamist.

Kuna selle saidi autorite igapäevane põhitöö on ettevõtete nõustamine ja neile turundusfilmide tootmine, siis võib kindel olla, etkõikintervjuud on korralikult ette valmistatud, ilusti filmitud ja monteeritud ning kvaliteetse heliga.

Tegijad: 

Intervjuudes jagavad oma kogemust: Indrek Maripuu, VIljo Vabrit, Ekke Lainsalu, Alar Ojastu, Yrjö Ojasaar, Meelis Einstein, Priit Kallas. Anton Kuznetski ja paljud teised. Uusi intervjuusid lisandub pidevalt.

 Ja kõige parem uudis: videointervjuud on tasuta koolitused!

Vaata ka intervjuu.ee videointervjuud Indrek Maripuuga siinsamas tark.ee lehel.

Kõigi intervjuude nägemiseks registreeri end intervjuu.eu lehel.

Firma nimi: intervjuu.eu
Koduleht: intervjuu.eu
Kontaktisik: Marko Karja
Telefon: 5119771

Meie sõbrad