Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Здоровое и разнообразное питание школьника

После обучения участник получит знания, как изменить питание своей семьи на более здоровое и сбалансированное (в том числе способы выбора боле здоровых продуктов и способов приготовления пищи) а также помочь школьнику сделать правильные и здоровые выборы в отношении еды.

Целевая группа:
Родители и специалисты, работающие с детьми.

Содержание курса:

  • необходимые для человеческого органищма микро и макроэлементы, их взаимосвязь; · особенности питания в подростковом возрасте;
  • более здоровые выборы продуктов;
  • составление сбалансированного меню;
  • как научить подростка делать выбор правильных, здоровых, разнообразных и сбалансированных продуктов питания.

Koolitaja:
Aleksandra Gagen
Majandusvaldkonna magistrikraadile vastava kõrgharidusega tegutsev toitumisterapeut, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni tegevliige.
Erialane kvalifikatsioon – toitumisnõustaja, tervisenõustaja toitumise alal, toitumisterapeut — omandatud ja täiendatud Monash ülikoolis, Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Luwi Koolituskeskus. Koolitame haridustöötajaid, lapsehoidjaid, hooldustöötajaid, tugiisikuid, tegevusjuhendajaid ja kogemusnõustajaid. Pakume esmaabi ja tööohutuse täiend- ja väljaõppekoolitusi. Koolitusi korraldatakse koostöös Koolituskeskusega Reiting. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Здоровое и разнообразное питание школьника

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.