Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

21. sajandi liidrioskused – inimeste juhtimine ning enesejuhtimine

21. sajandi liidrioskused on inimeste juhtimine ning enesejuhtimine. Tähelepanumajandus koos tekkinud ekraanikoosolekute ajastuga seab inimeste töövõimele täiesti uued väljakutsed. Kuidas selles olukorras enda ja teiste tasakaalu, fookust ja sidusust parandada? Kuidas suhelda nii, et ettevõtte huvid on kaitstud ja inimeste vajadused kuulda võetud?

Nüüdisaegselt juhilt oodatakse üha enam koondnimedega emotsionaalne intelligentsus  ja sotsiaalne intelligentsus tähistatud oskuseid. Maailma Majandusfoorumi tulevikuoskuste edetabelites tõusevad need kompetentsid järjest kõrgemale. Uuringud on näidanud, et kui IQ ja teised omadused on võrdsed, aitavad need niinimetatud pehmed oskused ennustada kuni 90% tippude edust. Hea uudis on, et nagu igat teist oskust, saab ka neid treenida.

Koolitusel omandate teadmised, kuidas kiiresti eneseteadlikkust tõsta ning selle kaudu omakorda ümbritsevaid inimesi toetada ja suhteid juhtida. Koolitusel õpite eneseregulatsiooni ja empaatia neuroteaduslikke aluseid. Samuti mõistate sisemise motivatsiooni ning coach’iva ja võimestava suhtlemise seoseid. Oskate ühendada elementaarseid arusaamu enesejuhtimisest ja suhtlusoskuseid viisil, mis aitab nii Teid kui toetab ka Teie kolleege.

Praktilise koolituse viib läbi EQversity.com-i koolitaja Marko Lepik (MSc LSE/London, MA Tartu), kes on organisatsioonidele keskendunud emotsionaalse intelligentsuse ja mindfulness’i juhendaja. Marko on Google’is koostöös Stanfordi psühholoogidega loodud EI programmi Search Inside Yourself ning Swinburne’i ülikoolist alguse saanud meeskondade EI hindamise raamistiku Genos juhendaja.Sihtrühm:
Juhid, keskastmejuhid, era- ja avaliku sektori keskjuhid, väikeettevõtte tippjuhid, personalijuhid, personalispetsialistid ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Programm:

 • 09:30 – 10:00 Registreerimine ja kohv koos suupistetega
 • 10:00 – 12:00 21. sajandi liidrioskused – inimeste juhtimine ning enesejuhtimine
  • Enesekohased ja sotsiaalsed oskused on lahutamatu tandem
  • Emotsionaalne eneseteadlikkus on arendatav
  • Osad eneseanalüüsi viisidest on teadvelolek, kirjutamine ja teadlik vestlus
  • Eneseteadlikkus loob aluse eneseregulatsiooniks
  • Eelnevad on omakorda sisendiks kognitiivse empaatia rakendamiseks juhtimises
  • Teadliku kuulamise oskus ühendab inimesi
 • 12:00 – 13:00 Lõunapaus
 • 13:00 – 15:00 Koolitus jätkub
  • Paremad otsused läbi emotsionaalse eneseteadlikkuse
  • Kuulamisoskused puudutavad küll sõnade, aga ka tunnete ja peidetud vajaduste nägemise oskust
  • Mis on osavõtlikkuse ja manipulatsiooni vahe
  • Isiklikud väärtused mõjutavad juhi ja töötajate taju ja reaktsioone
  • Coach’iv juhtimine keskendub töötajale kui täisväärtuslikule inimesele

Koolitaja:
Marko Lepik
EQversity.com-i koolitaja, SIY Certified Facilitator, Genos 360 EI Practitioner
Marko Lepik (MSc LSE/London, MA Tartu) on organisatsioonidele keskendunud emotsionaalse intelligentsuse ja mindfulness’i juhendaja. Tema varasem taust ühendab strateegilise kommunikatsiooni ja süsteemse meeletreeningu kogemused. Avastades tosina aasta eest ise, mis tunne on läbi põleda, sai temast teaduspõhiste enesejuhtimisvõtete tulihingeline toetaja. Ta on juhendanud inimesi ja meeskondi emotsionaalse paindlikkuse ja vastupidavuse teemadel USAs, Rootsis, Soomes, Leedus, Lätis, Saksamaal, Kanadas, Valgevenes, Moldovas, Omaanis, Serbias, Indias, Tais ja Eestis. Ta on Google’is koostöös Stanfordi psühholoogidega loodud EI programmi Search Inside Yourself ning Swinburne’i ülikoolist alguse saanud meeskondade EI hindamise raamistiku Genos juhendaja.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

21. sajandi liidrioskused – inimeste juhtimine ning enesejuhtimine