Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Tallinna loomaaia seminariruumid

Aadress: Ehitajate tee 150, Tallinn

Auditoorium – kuni 149 inimest.
Ilvese, Hundi või Karu klass – kuni 16 inimest
Kopra klass – kuni 24 inimest
Eluslooduse klass – 77 m²

Tallinna loomaaia lääneväravas asuv keskkonnahariduskeskus pakub häid võimalusi erinevate konverentside, seminaride, koolituste ja koosolekute korraldamiseks. Lisaks pakume teie üritusele ka temaatilist lisaväärtust kas loomaaia külastuse, põneva ekskursiooni, temaatilise loengu vms näol. Suuremate konverentside ja seminaride tarbeks on võimalik ka üheaegselt kasutada suurt konverentsisaali Auditoorium ning kuut väiksemat klassiruumi. Klassid sobivad ka erinevate seminaride, koolituste ja töötubade läbiviimiseks. Fuajeed saab kasutada nii näituste eksponeerimiseks kui ka pidulike vastuvõttude jaoks. Toitlustusteenust saab soovi korral tellida loomaaia kohvikute toitlustajalt.


Auditoorium

Suurus 227 m².

Mahutavus teatristiilis 149 inimest.

Auditoorium on sobilik erinevate kultuuriürituste, konverentside ja ka kinoseansside läbiviimiseks. Auditooriumis on kõnepult, mikrofonid (raadiomikrofonid ja juhtmega mikrofonid), aktiivkõlarid, helimikser, projektor ja ekraan. Soovi korral võimalus kasutada arvutit.


Fuajee

Suurus 277 m². Fuajee on universaalne ja väga mitmeti jaotatav ürituste korraldamise koht. Olgu seal näitus, pidulik vastuvõtt, laste jõulupidu, firmapidu, seminar või mõni muu üritus — fuajeeruum sobib suurepäraselt.


Klassiruumid

Ilvese, Karu ja Hundi klassi suurus 38 m² ja mahutavus klassistiilis 16 inimest.

Kopra klassi suurus 49 m², mahutavus 24 inimest

Eluslooduse klassi suurus 77 m². Eluslooduse klassi näol on tegemist omapärase seminariruumiga, kus koosoleku ajal võib häälekalt „sõna võtta“ mõni kapis elav merisiga, deegu või vutt. Uudistada saab ka teisi loomi, roomajaid või kahepaikseid.

Kõikides klassides on videoprojektor, ekraan, XENYX 302 väike mikseripult , aktiivkõlarid. Soovi korral võimalus kasutada arvutit


Hinnakiri

Ruum kuni 8 h kuni 4 h Lisatund
Auditoorium 580 € 400 € 100 €
Ilvese, Hundi või Karu klass 140 € 20 €
Eluslooduse või Kopra klass 180 € 25 €

Lisainfo: helina.ounapuu@tallinnzoo.ee, telefon 5156536 

http://tallinnzoo.ee/sundmused/seminariruumid/

Lääneväravas on parkimine tasuline – 1 euro.