Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Vihula Mõisa konverentsisaalid

Aadress: Vihula, Lääne-Virumaa

Valik konverentsi- ja kontserdisaale Lahemaa  Rahvuspargis mahutavusega 8 kuni 140 inimest

Vihula Mõis pakub suurepärast valikut konverentsi- ja kontserdisaalidest ajaloolises ja looduslikult kaunis ümbruses Lahemaa Rahvuspargis, vaid 90 km kaugusel Tallinnast.


Constance Conference & Concert Hall

Seminar room - Conference Center - Constance (1)Constance konverentsi- ja kontserdi saal on suurim multifunktsionaalne rajatis, mis asub Vanas Aidahoones Konverentsikeskuses. Hoones on originaalsed paekivi seinad, kaasaegne parkettpõrand ja suured klaasuksed.

ConstanceConcertandConferenceHall_2Saali saab kasutada suuremate konverentside ja koosolekute jaoks ning kohvipause saab pidada sissepääsu juures. Saal mahutab teatristiilis ühtekokku 120 delegaati.

Saal on ideaalne kontsertide jaoks tänu suurepärasele akustikale, samuti on olemas tiibklaver. Rajatis sobib ideaalselt ka suurte pulmade ja vastuvõttude korraldamiseks.

Kahekorruselises saalis on tänu katuseakendele ning klaasustele palju loomulikku valgust. Klaasuksed saab suvistel suurüritustel avada ning on võimalik kaustada lisaks ka välitelki.

Suurus: 137m2 . Mahutavus teatristiilis 120, klassiruumi stiilis 40, koosolekuruumi stiilis 32, U-kujuliselt 26 ja vastuvõtu stiilis 140 inimest


Ursula konverentsisaal

Seminar room - Conference Center - Ursula (1)Konverentsisaal Ursula on Konverentsikeskuse keskmine saal, kus on ühendatud vana mõisaaegne miljöö tänapäevase mugavuse ja iluga. Saali mahutavus teatristiilis 60 inimest.

Vanas Aidahoones asuvas Konverentsikeskuses on võimalik kombineerida ürituste tarbeks Constance, Ursula ja Dora saali.

Suurus: 103m2 . Mahutavus teatristiilis 90, klassiruumi stiilis 42, koosolekuruumi stiilis 36, U-kujuliselt 28 ja vastuvõtu stiilis 80 inimest

Seminar room - Conference Center - Dora (2)


Dora konverentsisaal

Saal Dora on Konverentsikeskuse väikseim saal. Hubane ja kaasaegselt varustatud koht nõupidamiseks kuni 30-le inimesele.

Vanas aidahoones asuvas Konverentsikeskuses on võimalik kombineerida ürituste tarbeks Constance, Ursula ja Dora saali.

Suurus: 55m2 . Mahutavus teatristiilis 40, klassiruumi stiilis 24, koosolekuruumi stiilis 22, U-kujuliselt 18 ja vastuvõtu stiilis 40 inimest


Palmimaja

Palmimaja on esmaklassiline ja multifunktsionaalne ruum Peahoone läheduses, mida saab kasutada koosolekute ja erinevate seminaride pidamiseks kuni 80 inimesega. Samuti sobib ruum väga hästi ka pidulike õhtusöökide ja vastuvõttude korraldamiseks (kokteilistiilis kuni 100 inimest).

Kohvipause saab pidada koosolekuruumis või naabruses asuvas Õliaidas, Teemajas või väikese jalutuskäigu kaugusel Vihula mõisa restoranis, Kaval-Antsu kõrtsis ning ka Vesiveskis.

Suurus: 124m2 . Mahutavus teatristiilis 80, klassiruumi stiilis 36, koosolekuruumi stiilis 36, U-kujuliselt 32 ja vastuvõtu stiilis 100 inimest


Õliait

Oliait_2Õliait on parimaks valikuks väiksemate kogunemiste puhul, nagu näiteks ümarlaua koosolekud või ajurünnakud.

Õliait asub Peahoone ning Palmimaja vahetus läheduses, seetõttu saab kasutada õliaida ruume ka mõne Palmimajas toimuva suurema ürituse ühe rühmatöö ruumina.

Õliaida puidust interjöör loob hubase õhkkonna, mida täiendab looduslik valgus ja kõrge lagi. Kui ilm lubab, soovitame kohvipause pidada Teemajas, mis on vaid mõne sammu kaugusel Õliaidast ning pakub toredat vaheldust pingelisele koosolekule.

Suurus: 30m2 . Mahutavus teatristiilis 24, klassiruumi stiilis 16, koosolekuruumi stiilis 18, U-kujuliselt 16 ja vastuvõtu stiilis 25 inimest


Viinamuuseum

Seminar room -Vodka Distillery (6)Viinamuuseum asub 1830 aastatest pärit ajaloolises 3-korruselises kivist Viinavabriku hoones, Vesiveski ja Külastuskeskuse vahetus läheduses.

Hoones asuvas Viinamuuseumis on huvitavad väljapanekud viina ja piirituse valmistamise ajaloost Eestis ja Vihula Mõisas. Lisaks leiab siit degusteerimiseks ning koosolekute ja seminarideks korraldamiseks sobiva ruumi.

Suurus: 30m2 . Mahutavus koosolekuruumi stiilis 16 inimest


Von Schuberti koosolekuruumvon Schubert Suite E_2

Koosolekuruum privaatsemate väikeste ürituste ja nõudlikumate klientide jaoks on von Schuberti koosolekuruum mõisa Peahoone põhjatiivas. Üks osa suuremast sviidist, mis on meie mitmesuguste võimaluste seas kõige privaatsem ja asub mõisa Peahoone kolmandal korrusel, pakkudes kauneid vaateid mõisapargile, jõele ja Teemajale.
Kaminaga koosoleku ruum mahutab 8 delegaati.

Suurus: 25m2. Mahutavus koosolekuruumi stiilis 8 ja vastuvõtu stiilis 16 inimest


Vesiveskivesiveski_2_0

Vihula Mõisa Vesiveskis, mis on avatud maist septembrini, asub Külastuskeskus, kus jagatakse infot kõigi Vihula Mõisa puhkeküla tegevuste kohta. Seal asub väljapanek Vihula Mõisa ajaloo kohta, Vesiveski kohvik, suveterrass ning disaini- ja moekauplus.

Vesiveski kolmel korrusel paiknevad ruumid sobivad väiksematele seltskondadele vastuvõttude korraldamiseks.

Suurus: Esimesel korrusel asuv suurim ruum on suurusega 90 m, kolmandal korrusel asuv ruum suurusega 75 m. Mahutavus koosolekuruumi stiilis 15 ja vastuvõtu stiilis 30 inimest


Saunakeskus

Vihula_Blacksmiths_HouseEndises Sepikojas asub Saunakeskus, kus on kaminasaal, vene saun, soome saun, terrass koos tünnisaunaga ja sisehoov grillpidude korraldamiseks. 60m2 kaminasaal sobib suurepäraselt nii päevasteks koosviibimisteks, kui ka õhtusteks pidutsemisteks. Võimalik on korraldada ka koosolekuid ja väiksemaid seminare.

Suurus: 60m2 . Mahutavus teatristiilis 30, klassiruumi stiilis 20, koosolekuruumi stiilis 20 ja vastuvõtu stiilis 50 inimest


Kaval-Antsu kõrts

Restaurant Kaval-Ants (2)Kaval-Antsu Kõrts asub ajaloolises Jääkeldris. Siin pakutakse traditsioonilist eesti buffeelõunat ja õhtusööki, mis on loodud just gruppidele, samuti võimalust tellida rahvatantsu show või traditsiooniline Eesti elav muusika.

Suvel saab Jääkeldri terassil nautida söömist vabas õhus või korraldada grillpidu. Samuti on võimalus võtta kaasa piknikukorv ja leida endale ideaalne piknikupaik hoopis mõispargis.

Lisaks toitlustamisele on Jääkeldri ruume võimalik kasutada seminaride ning erinevate kokkusaamiste korraldamiseks.

Suurus: 92m2 . Mahutavus teatristiilis 34, U-stiilis 60 ja vastuvõtu stiilis 80 inimest


Vihula mõisa restoran

Restaurant La Boheme (12)Elegantne Vihula Mõisa Restoran asub Mõisa peahoone teisel korrusel, kust avaneb imeilus vaade mõisakompleksile. Oma üksikasjalikult taastatud originaalsete parkettpõrandate ja laeornamentide, maalide ja moodsa Skandinaavia mööbliga on restoran meeldiv ühendus traditsionaalsest vanast ja moodsast minimalismist. Kõrged laed, suured aknad vaatega mõisapargile, kamin ja suur klaver lisavad veelgi õhkkonda.

Restoranis on kohti üle 100 külalisele.

Vihula Mõisa Restoranis on neli saali: Ballisaal (50 kohta), Raamatukogu (20 kohta), Lounge (30 kohta) ja Korstnatuba väiksemateks intiimseteks õhtusöökideks. Lisaks on suvel  võimalik einestada ka mõisa terrassil vaatega mõisa pargile ning nautida kokteile Päikeseterrassil koos päikeseloojanguga.


Veinikelder

Veinikelder_3Vihula mõisa Peahoone keldris asub Veinikelder, mis pakub võimalust tutvuda Portugali veinitraditsioonide sajanditepikkuse ajalooga, seda kas spetsialistidega koos aastakäiguveine degusteerides või siis lihtsalt nautides ehtsa Veinikeldri õdusas keskkonnas pudelit suurepärast veini.

Ruumi saab kasutada ka väiksemate koosolekute pidamiseks.

Pakume teile võimalust sügavuti tutvuda aastasadade vanuse Portugali veinitraditsioonidega degustatsioonide kaudu.

Mahutavus koosolekuruumi stiilis 8 ja vastuvõtu stiilis 15 inimest

Lisainformatsioon:
Tel: +372 32 64 100
info.vihula@uhotelsgroup.com