Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Ärikontaktvõrgustik LinkedIn koolitus

Ärikontaktivõrgustik LinkedIn on suurepärane vahend ärivõimaluste ja töö/töötajate leidmiseks. Koolitusel õpid, kuidas oma LinkedIn kontot maksimaalselt ära kasutada ja kuidas luua oma ettevõttele silmapaistev LinkedIn leht.

Sihtgrupp:
Koolitusele ootame ettevõtjaid, kes soovivad õppida kasutama ärikontaktvõrgustikku LinkedIn oma ettevõtte ärivõimaluste ja töö/töötajate leidmiseks.

Koolituse sisu:

  • Mis on ja mille jaoks kasutada LinkedIni?
  • Kes on platvormi peamised kasutajad ning kuidas edukalt luua oma LinkedIni (äri)kontaktide võrgustik?
  • Kuidas teha oma LinkedIni profiil atraktiivseks?
  • Milline on LinkedIni etikett?
  • Kuidas (alustavad) ettevõtjad saavad LinkedInist kasu?
  • Kuidas luua silmapaistev LinkedIn leht oma ettevõttele?
  • Kuidas teha edukat sisuturundust LinkedInis?

Koolitaja:
Maarja Tsimmer
Maarja jaoks on turism nii hobi kui ka töö ning ta on teinud giid- reisisaatja ning turismiturunduse alast tööd Lõuna- Ameerikas, USA-s ning Eestis ja mitmetes Euroopa riikides. Maarja hariduskäik on teda samuti viinud maailma eri nurkadesse- bakalaureusekraad Inglismaalt, giidikoolitus Hiinast ning magistrikraad Taanist. Hetkel töötab ta värbamisturunduse ning tööandja brändingu valdkonnas ja koolitab ka alustavaid turismiettevõtjaid.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Ärikontaktvõrgustik LinkedIn koolitus