Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Bioloogiliste varade arvestus

Mis on bioloogiline vara ja kuidas selle arvestust peetakse?
Tule koolitusele, mille eesmärgiks on bioloogiliste varade arvestuse omandamine ja kinnistamine praktiliste ülesannetega ning saa teada!

Sihtrühm:
Õppijad, kes soovivad täiendada ning kinnistada oma teoreetilisi teadmisi raamatupidamise bioloogiliste varade arvestuse osas. Koolitusele on oodatud kõik alustavad ja tegutsevad raamatupidajad, põllumajandussektoris tegutsevad ettevõtjad ja füüsilisest isikust ettevõtjad (FIE-ed).

Teemad:

  • bioloogiliste vara mõiste;
  • bioloogilise vara ja põllumajandustoodangu kajastamine õiglase väärtuse meetodil;
  • bioloogilise vara kajastamine soetusmaksumuse meetodil.

Kursuse läbinu:

  • teab, mis on bioloogiline vara;
  • oskab kajastada bioloogilist vara ja põllumajandustoodangut bilansis ja kasumiaruandes.

Hind sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause ja tunnistust!

Koolitaja:
Marge Kriisa on üle 15 aasta töötanud raamatupidamisteenust pakkuvates ettevõtetes ning seetõttu kokku puutunud erinevates valdkondades tegutsevate ettevõtete raamatupidamisega. Hetkel omandab Marge Eesti Maaülikoolis ettevõtluse ja ökonoomika erialal magistrikraadi.
Marge on üle seitsme aasta tegutsenud täiskasvanute koolitajana (Täiskasvanute koolitaja tase 5) raamatupidamise, ettevõtluse ning finantsplaneerimise valdkonnas.

või
Merike Ints on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli raamatupidamise ja rahanduse eriala 1993. aastal ja töötanud 19 aastat suurtes põllumajandusettevõtetes pearaamatupidajana. Alates 2014.a tegutseb väikeettevõtjana (raamatupidamisteenus, koolitamine) ja lektorina (põllumajandusraamatupidamine, maksud) Eesti Maaülikoolis.

Merikesele pakuvad huvi õppimise ja õpetamise erinevad meetodid. Tema tugevamateks külgedeks on põllumajandusettevõtte raamatupidamise väga hea tundmine, pikaajalised kogemused erinevate ettevõtete juhtimisaruandluste väljatöötamisel, hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine. Hindab kõrgelt enesearengut.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Bioloogiliste varade arvestus