Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Biskviittort kirsitäidisega ja suhkrumassist kuju tordile

Koolitusel valmistab iga osaleja enda tordi ja suhkrumassist kuju, mille hiljem koju kaasa võtab. Koolituse käigus õpime valmistama erineva tekstuuriga tordi sisu, kasutama sobivaid töövahendeid. Samuti õpime kaasaegsete töövõtetega biskviittorti korrektselt kokku panema, siluma siledaks ning voolima suhkrumassist kuju.

Koolitus sobib algajale ja edasijõudnule.

Koolitusel valmistame:

  • biskviiti;
  • kreemi;
  • kirsi juustukooki;
  • kirsitäidist;
  • valge šokolaadi ganache’i;
  • suhkrumassist kuju

Lisaks räägime sellest, kuidas ja kus saab kasutada biskviittordi komponente, kuidas muuta need gluteeni- ja laktoosivabaks, arutame läbi peamised vead, mis võivad töö käigus tekkida.

Koolituse tulemusena oskab õppija korrektselt ja kaasaegselt torti kokku panna, viimistleda ja suhkrumassist kuju voolida.

Koolitaja:
Angelina Sorgina
, Tordilabori asutaja ja õppekavade autor. Tänaseks on ta koolitanud üle 150 inimese veebipõhiselt ning olnud ka praktikajuhendaja Tallinnna Teeninduskooli õpilastel. Kui rääkida veel numbritest, siis Angelina töötas pea 4 aastat kondiitrina Tallinna kohvikutes ning enne seda õppis ja katsetas eda koduköögis 6 aastat. Selle ajaga valmistas ta üle 15000 tordi. Peale torte kuulub Angelina süda ka täistaimsele köögile. Tema retsepte võib leida ajakirjas Vegan ja väikesest blogist Instagramis.

Koolituse lõpus väljastatakse tunnistus.

P.S. Koolitusel valmib heledama kreemiga tort, kui pildil näidatud (osaleja saab kaasa mõlema kreemi retseptid).

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Seikluskohvik. Pakume sulle mõnusat vaba aja veetmist koos sõpradega või töökaaslastega. Õpi, puhka ja naudi samal ajal. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Biskviittort kirsitäidisega ja suhkrumassist kuju tordile

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.