Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Depressioon ja ülemäärane ärevus: õpilase toetamise võimalused

Kursuse eesmärgiks on tõsta laste ja noortega töötavate spetsialistide teadlikust laste ja noorukite depressiooni ja ärevushäirete olemuse osas, millisel viisil mõjutab depressioon ja ülemäärane ärevus õppimist.

Koolituse sisu:

  • Emotsioonid, õppimine ja aju.
  • Enamesinevate laste ja noorukite ärevushäirete väljendused koolis. Ärevuse mõju õppimisele.
  • Depressiooni sümptomite mõistmine lapse- ja noorukieas. Miks see juhtub? Ravi valik
  • Depressiooni mõju õppimisele.
  • Abistavad sekkumised klassiruumis
  • Kuidas saan aidata depressioonis last, noorukit?

Koolituse läbinu:

  • Teab laste ja nooruki depressioonile ja ärevushäiretele viitavaid ohumärke;
  • Teab depressiooni ja selleülemäärasest mõjust õppimisele ja on saanud ülevaate abistavatest sekkumistest klassiruumis;
  • Teab, kuidas suhelda toetavalt depressiivse noorukiga;
  • On saanud ülevaate kogemustest, praktilistest võtetest, kuidas abistada, toetada deressiivse, äreva lapse eneseregulatsiooni ja tähelepanufunktsiooni klassiruumis.

Koolitaja:
Angela JakobsonAngela Jakobson on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala,  2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laste kognitiivsete võimete struktuur” ning jätkas õpinguid Tartu Ülikooli haridusteaduskonna doktoriõppes teemal “Hariduslike erivajadustega lastele kohase õpetuse planeerimine tavakoolis”.  Angela omab kliinilne psühholoog, tase 7  ja kliiniline lapsepsühholoog, tase 7 kutseid. 2013. aastal omistati talle Euro Psy kvalifikatsioon tervise ja kliinilise psühholoogia valdkonnas. Hetkel töötab Angela kliinilise psühholoogina ning teeb õppejõu/koolitajana koostööd erinevate lasteaedade, koolide ja koostööpartneritega. Ta valiti 2013. aastal Tartumaa aasta koolitajaks.

Lisainfo:
Koolituse hind sisaldab paljundatud materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.
Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Luwi Koolituskeskus koolitab haridustöötajaid, lapsehoidjaid, hooldustöötajaid, tegevusjuhendajaid, puhastusteenindajaid ning esmaabiandjaid. Koolitusi korraldatakse koostöös Koolituskeskusega Reiting. Osutame ka lapsehoidja, hooldustöötaja ja puhastusteenindaja teenust. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Depressioon ja ülemäärane ärevus: õpilase toetamise võimalused