Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Digitaalse muudatuse juhtimise ABC

Kas ja kuidas osta digitaliseerimist?
Kõik räägivad, et tänapäeval peab digitaliseeruma. Kui sa pole selles kindel või ei tea, kust alustada ning mida teha järgmiseks- siis on see koolitus just sulle!

Võib kõlada üllatavalt, aga digitaliseerimine ei tähenda vaid muutuseid tarkvaras. Digitaliseerimise õnnestumiseks on vaja tagada ettevõtte strateegia, juhtimise, oskuste ja tarkvara koostöö. Kõige olulisem on, et ettevõttesisesed erinevad osapooled mõistavad enda rolli digitaliseerumise õnnestumises.

Kas oled mõelnud, et pärast olulist muudatust võiks olla tunne, et juba ootad, et saaksid sama meeskonnaga uusi mägesid vallutada?

Üks projektijuht või programmijuht võib läbi viia muutuse, mis korraks tundub kui edulugu. See ei ole aga piisav pikas perspektiivis.

Digitaalse muudatuse juhtimise ABC koolitus keskendub sellele, et anda baasteadmised digitaliseerimisest ja sellega seotud muudatuste juhtimisest. Koolitusel käsitleme levinumaid väljakutseid, mis digitaliseerumisega kaasnevad.

Koolituse eesmärk on aidata mõista digitaliseerimisega kaasnevaid muutusi organisatsioonis.

Koolitus toimub koostöös Gofore Estonia OÜ-ga.

Sihtgrupp:
Projektijuhid, keskastme juhid, meeskonnajuhid, valdkonnajuhid

Koolituse tulemusena osaleja:

 • Mõistab digitaliseerimise erinevaid tahke
 • Teab olulisemaid digitaliseerimise väljakutseid

Programm:

 • 9:15 – 9:30 Kogunemine
 • 9:30 – 11:00 Digitaliseerimise tähendus
  • Osalemise põhjused ja ootused
  • Osalejate senise kogemuse/teadmiste kaardistamine
  • Põhjused digitaliseerimiseks
   Kasutatavad meetodid: knowledge mapping
 • 11:00 – 11:15 Kohvipaus
 • 11:15 – 12:45 Digitaalse küpsuse hindamise mudeli tutvustus
  • Digitaliseerimise võimaldajad ja takistajad
  • Digitaliseerimise dimensioonide tutvustus
  • Tagasiside ja õpitu kinnistamine
   Kasutatavad meetodid: Gofore patenteeritud Digitaalse küpsuse hindamise mudel

Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Koolituse käigus seotakse osalejate senised praktilised kogemused ja ootused digitaliseerimise parimate praktikatega, kasutades erinevaid teenusdisaini tööriistu. Koolitus eeldab osalemist tiimitöös ja aruteludes.
Õpiväljundite saavutamist hinnatakse praktiliste ülesannete käigus.

Koolitaja:
Tuuli Pärenson

Tuuli on väga mitmekülgse taustaga koolitaja. Omades doktorikraadi majandusteaduses, mõistab ta hästi ettevõtte valitsemise ja juhtimise (sh finantsjuhtimise) aspekte. Enam kui kümne aasta jooksul on ta toetanud mitmeid Eesti era- ja avaliku sektori organisatsioone digitaliseerimise, tarkvaraarenduse ning muudatuste juhtimisega. Tema kogemuste pagasisse kuuluvad euroalale üleminek, panganduse tuumsüsteemi arendamine ja asendamine, riiklikult kasutusel oleva andmevahetuskihi X-tee platvormivahetus, Eesti-Soome tarkvaraalase koostöö initseerimine, samuti ka muudatused telekommunikatsiooni sektoris. Hetkel töötab Tuuli rahvusvahelises tarkvara- ja juhtimiskonsultatsioonide ettevõttes Gofore. Tuuli LinkedIn profiil

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

IT Koolitus on juhtiv info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning IT projektijuhtimise koolitusteenuse pakkuja Baltikumis. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Digitaalse muudatuse juhtimise ABC