Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Emotsioonid, stress ja läbipõlemine – kuidas hakkama saada?

Kuidas oma emotsioone mõjutada nii, et need mõjuks meile ja meie tervisele positiivselt? Kas stressi ja läbipõlemist saab vältida ning mida tuleks enda juures märgata? Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiame vastused õppepäeval koos tõeliste professionaalidega.

Sihtrühm:
kõik huvilised olenemata ametist.

Päevakava:

 • 09.30-10.00 Registreerimine ja kohvipaus
 • 10.00 – 12.15 Stress – selle olemus ja mõju töökohal
  • Lektor: Tarvo Tobbi, koolitaja
 • 12.15– 13.15 Lõunapaus
 • 13.15 – 14.30 Läbipõlemine – ennetamine ja toimetulek
  • Lektor: Kariina Laas, SeekCare psühholoog
 • 14.30– 14.45 Kohvipaus
 • 14.45 – 16.00 Emotsioonide mõju tervisele
  • Lektor: Rita Rätsepp, psühholoog 

Koolitajad:
Tarvo Tobbi 
on mitmete eneseabi raamatute autor, mille seast leiab teoseid hirmude, otsuste ja tervikliku ning tähendusrikka elu elamise kohta. Samuti viib ta läbi coachingu treeninguid ning mitmeid erinevaid koolitusi.

Kariina Laas  on psühholoog, teadlane ja lektor. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia doktoriõppe ning kognitiiv-käitumisliku psühhoterapeudi väljaõppe Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsioonis, lisaks on omandanud kliinilise psühholoogi kutse. Kariinal on varasemalt ka majandusharidus Audentese Ülikoolist. Praegu töötab Kariina Tartu Ülikoolis neuropsühhofarmakoloogia teaduri ja lektorina ning praktiseerib psühholoogina OÜs SeekCare.

Rita Rätsepp – psühholoog. Rita Rätsepp on lõpetanud Konservatooriumi Lavakunsti Kateedri näitlejana ja töötanud sellel erialal üle kahekümne aasta. Psühholoogia õpinguid alustas 2001.a. Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, mille lõpetas 2008.a. Läbinud lisaks Audentese Ülikooli magistriõppe nõustamispsühholoogias. 2008. aastal sai sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistrikraadi Akadeemiast Nord. Praktiseerinud Tallinna Lastehaiglas, Kesklinna Lastepolikliinikus ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliiniku lasteosakonnas. Töötanud Rocca al Mare kooli psühholoogina 2007-2016.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Rahvakool pakub teadmisi praktiliste koolituste näol nii äri- kui ka eraklientidele! Oleme valinud oma partneriteks tuntud koolitajad ja konsultandid, kes on oma ala parimad asjatundjad ja spetsialistid. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Emotsioonid, stress ja läbipõlemine – kuidas hakkama saada?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.