Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Empaatia, kui hea suhtlemisoskuse võti!

Kuidas empaatia abil kolleege ja kliente paremini tajuda ja parem kontakt saavutada? Kuidas empaatia abil ennetada ja lahendada konflikte?

Käesoleval koolitusel kontsentreerume sellele, mis täpselt on empaatiline suhtlemine ja mõtlemine. Koolitusel osalenu õpib märkama, kuidas empaatia kasutamine tööl ja eraelus aitab parandada suhteid ning teineteise mõistmist, mis omakorda tõstab eluga rahulolu meil endal ja meie ümber. Lisaks oskab koolituse läbinu kasutada empaatilise mõtlemise peamiseid aluseid ja empaatilise kontakti loomise tehnikaid oma igapäevases elus. Lõpptulemusena hakkavad lähikondsed hindama sinuga suhtlemist ja sinu seltskonda. Sa oled saamas selleks inimeseks, kellega on hea rääkida.

Koolituse viib läbi Sisekaitseakadeemia kommunikatsiooni ja kriisipsühholoogia lektor, EL-i CSDP ja Twinning missioonide ekspert ja juhtimistreener Erik Rüütel, kes on varasemalt viinud läbi erinevaid suhtlemisalaseid koolitusi muuhulgas vanglateenistujatele, politseiametnikele, kaitseliitlastele, lennujuhtidele, kohalike omavalitsuste ametnikele ja eraettevõtete juhtidele.

Sihtrühm:
Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad, spetsialistid ning kõik, kes soovivad arendada enda empaatilisi suhtlemisoskuseid ning teadmisi.

Programm:

 • 09:30 – 10:00 Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega
 • 10:00 – 12:00 Empaatiline suhtlemine ning selle arendamine
  • Kuidas empaatia kasutamine võib mind teha tugevamaks, tasakaalukamaks ja enesekindlamaks erinevates suhetes?
  • Mis on aktiivse ja empaatilise kuulamise erinevused?
 • 12:00 – 13:00 Lõunapaus
 • 13:00 – 15:00 Koolitus jätkub
  • Mis on empaatilise mõtlemise alused?
  • Kuidas harjutada empaatilist mõtlemist ja suhtlemist?

Koolitaja:
Erik Rüütel
Tervisekliinik OÜ, psühholoog; Sisekaitseakadeemia, lektor
Erik Rüütel on kliiniline psühholoog, koolitaja, kogenud juht ja TLÜ ühiskonnateaduste doktorant. Ta on töötanud Lääne-Tallinna Keskhaiglas psühholoogina, suunanud probleemkäitumisega noorte rehabilitatsiooni Tallinna Laste Turvakeskuses osakonnajuhatajana, juhtinud õigusrikkujate taasühiskonnastamist Tallinna Vangla direktori asetäitjana ja juhtinud Eesti suurimat vitamiinide ja mineraalainete tootja Meravita turunduse, kommunikatsiooni ja müügiosakondi kommertsdirektorina. Samuti on Erik töötanud alates 2012 aastast Sisekaitseakadeemia korrektsiooni-, kommunikatsiooni- ja kriisipsühholoogia lektorina. Käesolevaga on Erik Sisekaitseakadeemia arendusosakonna juhataja, Meeskonnatreeningute agentuuri MAD 14 aastase kogemusega treener ja Tervisekliinik Nõmmel psühholoogia konsultant. E. Rüütel on raamatu “Korrektsioonipsühholoogia: Tähed kaevu sügavuses” (2019) autor, mitme teadusliku artikli autor ja kaasautor, ka mitme Eesti riikliku sotsiaalstrateegia ekspert ning EU ja OSCE rahvusvaheliste tsiviilmissioonide juhtimiskoolitaja.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Empaatia, kui hea suhtlemisoskuse võti!

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.