Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Erivajadustega töötaja tööturul

On teada, et puue ei tähenda automaatselt inimese töövõimetust. Erivajadustega töötaja jaoks võib piisata vaid sobivate tööülesannete ja töökoha kohandamisest. Enne erivajadustega töötaja tööle võtmist, tuleks läbi arutadagi just need vajadused, mis seoses töökoha ja töötamisega tekivad.
Ühepäevase koolitusega soovime anda tööandjatele rohkem julgust, et võtta tööle erivajadustega töötajaid, seejuures arvestades nende seisundit töö sooritamiseks.

Sihtgrupp:
Personalijuhid, tööandjate esindajad, väikeettevõtjad.

Teemad:

 • Mida arvestada töökoha kujundamisel erivajadustega töötajale:
  • Erivajadus;
  • Erivajadusega inimese töötamine;
  • Erivajadustega inimesed tööturul, shintellektipuudega töötaja, psüühikahäirega töötaja, ajutraumaga töötaja, kuulmispuudega töötaja, nägemispuudega töötaja ja liikumispuudega töötaja tööturul;
  • Töökoha kujundamine;
  • Võimalused tööandjale.

Õpiväljundid
Kursuse läbinu:

 • teab puudeliike ja nende tähendust;
 • teab erinevate töötamise vormide rakendamise võimalusi

Koolitaja:
Mari_KalbinMari Kalbin – olen lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö eriala. Töötan aastast 2013 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses tööhõivespetsialistina. Tegelen erivajadustega noorte avatud tööturule jõudmise toetamisega. Arvan, et iga erivajadusega inimene suudab piisava toe olemasolul leida enda jaoks sobiva väljundi, et tõsta oma elukvaliteeti. Julgustan ja nõustan teisi spetsialiste ning ettevõtteid erivajadustega inimestega koostöö algatamiseks.

Lisainfo:
Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Koolituse hind sisaldab paljundatud materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Luwi Koolituskeskus koolitab haridustöötajaid, lapsehoidjaid, hooldustöötajaid, tegevusjuhendajaid, puhastusteenindajaid ning esmaabiandjaid. Koolitusi korraldatakse koostöös Koolituskeskusega Reiting. Osutame ka lapsehoidja, hooldustöötaja ja puhastusteenindaja teenust. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Erivajadustega töötaja tööturul

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.