Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamise ja kaitsmisega (vene keeles)

Koolituse eesmärgiks on anda potensiaalsetele ja alustavatele ettevõtjatele vajalikud baasteadmised ning oskused, et luua oma ettevõte ja alustada tegutsemist ettevõtluses. Koolitus annab teadmised äriplaani koostamise olulisusest ettevõtte loomisel ning oskused koostada jätkusuutliku ettevõtte äriplaan.

Sihtgrupp:
Isikud, kes soovivad alustada tegutsemist ettevõtjana ja kellel puudub varasem kogemus ettevõtjana või kogemus on lühiajaline.

Teemad:

 • Sissejuhatus ettevõtlusesse. Ettevõtte juriidilised vormid ja nende eripära.
 • Äriidee ja ettevõtlusega alustamine.
 • Toode ja teenus.
 • Turundus.
 • Olulised juriidilised aspektid äriühingu asutamisel.
 • Raamatupidamise korraldamine väikeettevõttes.
 • Äriplaani koostamine ja vormindamine
 • Finantsplaneerimine.
 • Äriplaanide konsultatsioon ja kaitsmine

Õpiväljundid
Koolituse läbinu:

 • koostab oma äriideest äriplaani, mida on võimalik esitada ka rahastajatele toetuse saamiseks ning kaitseb seda koolituse lõpus;
 • teab ettevõtlusega seatud riske, mõistab äritegevuse võimalusi ning oskab oma tooteid/teenuseid müüa ja turustada;
 • teab äritegevust reguleerivaid ja mõjutavaid õigusakte;
 • teab, kuidas registreerida ettevõtte Eesti ettevõtteregistris (e-äriregistris)

Koolitajad:
Anu Reiljan on Reitingu lektor, lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetika erialal, kaitsnud PhD kraadi Riias, Läti Teaduste Akadeemias; väikeettevõtte juhtimise alased teadmised omandanud Shveitsis StGalleni Ülikoolis. Töötanud üle 20 aasta Tartu Ülikoolis ettevõttemajanduse ja strateegilise juhtimise õppejõuna ning täiendkoolituse programmijuhina; 1992.aastal asutas ühe esimestest ärikoolitusettevõtetest Eestis. Tegutsenud juhtimis- ja strateegiakonsultandina nii era- kui avalikus sektoris.

Marina Podgornaja on lõpetanud TRÜ rahanduse ja krediidi eriala 1982. a ning läbinud koolitaja täiendkoolituse 2008. a. Õpetab raamatupidamist ja finantsanalüüsi.

Meljo Musto (täiskasvanute koolitaja, tase 6) on õpetanud laonduse- ja veondusalaseid aineid erinevates koolides: Valgamaa Kutseõppekeskus, Tallinna Majanduskool, Reiting Koolituskeskus, Tartumaa Kutsehariduskeskus ja Eesti Ettevõtluskeskus Mainor. Meljo on 2013 aastal ilmunud Logistikasõnastiku ( http://wiki.eek.ee ) terminite ja fotode üks kaasautoritest.
Meljo omab logistika valdkonna töötamise kogemust 1997. aastast alates. Tänasel päeval töötab ta juhatajana oma ettevõttes Melsum OÜ (koolitused ja ettevõtluskonsultatsioonid) ja Digi Logistics OÜ (rahvusvaheline transport). Tema lai silmaring ja pikaajaline töökogemus aitavad kergesti tuvastada ettevõttes esinevaid probleeme ning pakkuda välja lahendusi.
Õppetöös kasutab Meljo palju praktilise sisuga ülesandeid, mis aitavad tuvastada tööülesannete täitmisel esinevaid probleeme ja lahendada kriitilisi situatsioone. Koolitusel lahendatud ülesanded aitavad tõsta osalejate enesekindlust oma tööülesannete täitmisel ning seeläbi vähenevad ettevõttes kriisijuhtumid. Töötaja saab keskenduda oma põhitööle ning olla ettevõttele lojaalne ja efektiivne töötaja.

Raivo Kiisk omab Tartu Ülikooli õigusteaduse eriala magistrikraadi ja Eesti Juristide Liidu õigusnõustaja kutsekvalifikatsiooni ning pikaajalist erialast kogemus nii nõustaja kui koolitajana. Koolituskeskuse Reiting seadusandluse lektor alates 2012. aastast.

Lisainfo:
Kursuse hind sisaldab paberkandjal materjale ja kohvipause. Kursuse lõpus väljastatakse õppijatele tunnistused või tõendid.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamise ja kaitsmisega (vene keeles)