Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Individuaalne juhtimiskoolitus – ettevõtte strateegiline planeerimine

Ettevõtte juhtimisalaste teadmiste ja oskuste praktiline realiseerimine äriprotsesside korraldamisel, inimeste ja ressursside juhtimisel ning strateegilise plaani loomisel eesmärkide saavutamiseks.

Individuaalne juhtimiskoolitus keskendub personaalselt just Teie ettevõttele efektiivseimate ja  tõhusaimate juhtimisalaste teadmiste ja oskuste praktilisele realiseerimisele äriprotsesside korraldamisel, inimeste ja ressursside juhtimisel ning strateegilise plaani loomisel eesmärkide saavutamiseks.

Sihtgrupp
Alustavad või tegutsevad ettevõtjad ja kõik teised, kes soovivad saada tänapäevaseid teadmisi ja praktilisi töövahendeid väikeettevõtte juhtimiseks.

Kursuse sisu:

 • juhi roll ja selle kujunemine;
 • isiksusetest juhi omanduste määramiseks ja arendamiseks;
 • kaasav juhtimine;
 • juhi edu ja ebaedu põhjused;
 • ettevõtte hetkeolukorra analüüs (SWOT);
 • eesmärkide seadmine (SWOT baasil);
 • strateegiline plaan ja mõõdikute seadmine;
 • ettevõtte taktikalise tegevuskava koostamine;
 • tegevuskava jälgimine ja juhtimine;
 • töötajate ja iseenda motiveerimine ja toetamine;
 • isiklik eeskuju ja töökeskkonna loomine.

Koolitaja:
Margus Rosin
on väga laia silmaringiga ja huvitav koolitaja, kes on omandanud oma teadmised mitmetes ülikoolides õppides nii Eestis kui Inglismaal. Peamised kogemused ettevõtluse ja IT vallas on omandatud peale ISO27000 juhtiv audiitori kutsetunnistuse saamist. Tegutsenud Infoturbe ja IT-juhtimise vallas üle 15 aasta. On osalenud paljudesse ISKE rakenduse projektidesse nii ettevalmistuses kui ka auditeerimises. Pidevalt ennast täiendanud erinevate täienduskoolitustega infoturbe ja juhtimise vallas. Tema pikaajaline koolitaja kogemus võimaldab pakkuda huvitavaid koolitusi nii algajale arvutikasutajale, kui ka sisukaid ja praktilisi nõuandeid tippjuhtidele. Peamiselt on ta konsulteerinud keskmiseid ja suuremaid finants- ja tootmisettevõteid infoturbe ja äriprotsesside osas, kuid meeleldi lööb kaasa ka väikeettevõtluse, teeninduse ja kaubanduse sfääris. Tema tõelised lemmikud on StartUp-id.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Individuaalne juhtimiskoolitus – ettevõtte strateegiline planeerimine

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.