Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Internetiturunduse koolitus algajale ettevõtjale

Praktiliste turundusalaste teadmiste ja oskuste andmine ning reaalsete kampaaniate loomine ning jälgimine. Koolituse käigus omandatakse vajalikud oskused oma kaupade/ teenuste reklaamimisel ja müümisel interneti kanalites.

Sihtgrupp:
Alustavad või tegutsevad ettevõtjad ja kõik teised, kes soovivad saada teadmisi oma ettevõtte/toote/teenuse praktilisest turundusest.

Kursuse sisu:

  • ettevõtte turundusstrateegia koostamine;
  • ettevõtte brändikuvandi loomine;
  • meediaplaani koostamine;
  • kampaanialehe (maandumislehe) loomine Google My Business baasil;
  • sotsiaalvõrgustike tutvustus ja kasutajakontode loomine (Facebook, Instagram, Linkedin, Google My Business);
  • müügistrateegia väljatöötamine;
  • Müügitunneli koostamine

Koolituse maht: 4 tundi auditoorset tööd, 8 tundi praktikat õppekeskkonnas ja 4 tundi iseseisvat tööd

Koolitaja:
Margus Rosin
on väga laia silmaringiga ja huvitav koolitaja, kes on omandanud oma teadmised mitmetes ülikoolides õppides nii Eestis kui Inglismaal. Peamised kogemused ettevõtluse ja IT vallas on omandatud peale ISO27000 juhtiv audiitori kutsetunnistuse saamist. Tegutsenud Infoturbe ja IT-juhtimise vallas üle 15 aasta. On osalenud paljudesse ISKE rakenduse projektidesse nii ettevalmistuses kui ka auditeerimises. Pidevalt ennast täiendanud erinevate täienduskoolitustega infoturbe ja juhtimise vallas. Tema pikaajaline koolitaja kogemus võimaldab pakkuda huvitavaid koolitusi nii algajale arvutikasutajale, kui ka sisukaid ja praktilisi nõuandeid tippjuhtidele. Peamiselt on ta konsulteerinud keskmiseid ja suuremaid finants- ja tootmisettevõteid infoturbe ja äriprotsesside osas, kuid meeleldi lööb kaasa ka väikeettevõtluse, teeninduse ja kaubanduse sfääris. Tema tõelised lemmikud on StartUp-id.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Internetiturunduse koolitus algajale ettevõtjale

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.