Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Isikuandmete kaitse üldmäärus ja riigihanked – mida peab teadma?

Õppepäeva eesmärk on anda kiire ülevaade, mida muudab GDPR (uus isikuandmete kaitse üldmäärus, mis hakkab kehtima 25.mail) riigihangetega tegelejate jaoks.

Koolitusel anname ülevaate, kuidas täiendada ja muuta hankelepinguid, kuidas teha andmetöötluse lepingut (data processing agreement), millised on volitatud töötleja kohustused ja paljudest teistest kaasnevatest teemadest.

Sihtrühm:
Riigihangetega seonduvad töötajad, juristid, juhid ja kõik, kes puutuvad oma töös kokku isikuandmetega.

Programm:

  • 12.30-13.00 Registreerimine ja kohvipaus
  • 13.00-15.00 Isikuandmete kaitse üldmäärus ja riigihanked – mida peab teadma?
    • Andmetöötluse leping – mida peav teadma?
    • Isikuandmete vastutav ja volitatud töötleja hankelepingu kontekstis
    • Volitatud töötleja kohustused uue isikuandmete kaitse määruse järgi
    • Hankelepingu täiendamine GDPR-s ettenähtud kohustustega (sh hankelepingu muutmisega seotud küsimused ja muudatused)

Koolitaja:
Kristiina Kaarna on uue riigihangete seaduse üks autoreid. Ta on töötanud Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunikuna, samuti Riigi Kinnisvara AS õigus- ja hankeosakonnas, osaledes muu hulgas CO2 projektis, mis on olnud üks suuremaid ja tööintensiivsemaid Eesti avaliku sektori ehitushanke projekte, ja Superministeeriumi projektis. Deloitte Legal Advokaadibüroo meeskonnas (advokaadiliikmesus ajutiselt peatatud) on Kristiina 2015.a aidanud kaasa Superbusi kiirkaugliinide edukale turuletoomisele Eestis. Kristiina Kaarna on omandanud Baseli Ülikooli (Šveits) euroopa õpingute magistrikraadi, samuti lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse (L.L.M). Ta on end täiendanud IT Kolledžis. Kristiina on mitmete õigusalaste publikatsioonide autor.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Rahvakool pakub teadmisi praktiliste koolituste näol nii äri- kui ka eraklientidele! Oleme valinud oma partneriteks tuntud koolitajad ja konsultandid, kes on oma ala parimad asjatundjad ja spetsialistid. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Isikuandmete kaitse üldmäärus ja riigihanked – mida peab teadma?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.