Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Jäätise töötuba. Lastele ja noorukitele!

Jäätis on kõigi lemmik. Isetehtud jäätis on kordades maitsvam ja tervislikum. Kas tahaksid teada, kuidas valmistada naturaalsetest toorainetest eriti maitsev jäätis?

Udu jäätisebaari meeleolukas töötoas saab ise jäätise tegemises kaasa lüüa ja tulemuse headuses veenduda. Töötuba viivad läbi Udu jäätisbaari jäätisemeistrid, kes annavad nippe ja nõu, kuidas võiks valmida üks tõeliselt maitsev käsitööjäätis. Jäätis valmib kõige värskemast ja naturaalsemast toorainest.

Osalejad jagatakse kuni 4-liikmelistesse gruppidesse, iga grupp saab valmistada ühe jäätisemaitse. Kaasame osalised jäätise valmistamise protsessi algusest lõpuni- alates koorepõhja keetmisest kuni jäätisesegu külmutamiseni. Eduelamus garanteeritud!

Töötoalised saavad sõbralikult jagada ja proovida kõikide gruppide poolt valmistatud jäätiseid ning võimalusel koju kaasa võtta.

Mida teeme ja õpime:

  • Kas teed vahet mis on plombiir, jäätis,gelato, parfee, sorbett ja granita?
  • Tooraine valimine ja käsitlemine
  • Jäätisepõhja retseptid ja valmistamise võimalused
  • Maitsete retseptid ja valmistamine
  • Külmutamine

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Seikluskohvik. Pakume sulle mõnusat vaba aja veetmist koos sõpradega või töökaaslastega. Õpi, puhka ja naudi samal ajal. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Jäätise töötuba. Lastele ja noorukitele!

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.