Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Juhi emotsionaalne valmisolek ja ettevalmistus muutustega toimetulekuks

Eriolukord Eestis pani meid kõiki ootamatusse olukorda ning meedia spekulatsioonide kohaselt võib enneolematuid situatsioone tulevikus tulla veelgi. Keskastme juhid on meeskondade esimene kontakt ning nende suhtumine kandub tihtipeale üle ka töötajatele. Seega on oluline, et juhid oleksid enesekindlad ning teadlikud oma juhtimistegevustes. Veebiseminaril räägime, kuidas muutustega toime tulla ning valmib abistav tegevusplaan.

Praktilise koolituse käigus valmib juhi tegevusplaan, kuidas muutustega toime tulla.

Tegemist on reaalajas toimuva veebiseminariga, mis tähendab, et kõik osalejad on koos koolitajaga ühises veebiruumis, toimub interaktiivne arutelu ja praktilised harjutused.

Sihtgrupp: personalijuhid ja –spetsialistid, keskastmejuhid

Programm:

 • 13.55–14.00 Kogunemine veebikeskkonnas
 • 14.00–16.30 Kuidas saab juht ennast ette valmistada muutustega toimetulekuks?
  • Kuidas defineerime muutuse? Kuidas tunneme ära muutuse?
  • Kuidas toimib motivatsioon? Kuidas juhina ennast ja oma meeskonda motiveerida?
  • Kuidas tulla toime juhtimise ohukohtadega?
  • Mida sisaldab muutustega toimetulekuks tegevusplaan?

Seminari tulemusena osaleja:

 • mõistab muutustega kaasnevaid juhtimise väljakutseid;
 • oskab luua tegevuskava muutustega toimetulekuks;
 • oskab meeskonnaliikmeid motiveerida;
 • oskab näha ja defineerida ettevõtte juhtimise ohukohti.

Koolitaja:
Chanet Siret Simonen
On coach nii meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui ka kõigile teistele, kes soovivad elus muutust. Lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni omandanud 2015. aastal. Tänaseks on teinud üle 200 coachingu sessiooni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. On aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele. On ettevõtluses olnud üle 10 aasta. Alustas MTÜ-ga Õpilasest Ettevõtjaks, kus korraldati noortele ettevõtlusalaseid konverentse ja seminare. Sealt edasi lõi enda esimese ettevõtte – tantsukooli Raplamaal, kus tippajal tantsis üle 330 inimese. Tantsuetendusi ja -laagreid korraldades tekkis sügav huvi ja kirg turunduse vastu, mille tulemusena otsustas oma kogemusi ja teadmisi täiendada EBS-is. Seejärel lõi teise ettevõtte, mis tegeles turundusürituste ja turundusteenuse pakkumisega. On teinud koostööd paljude ettevõtetega ning näinud lähedalt nii väljakutseid kui võite. Ettevõtlus on tema suur kirg. Rõõmustab, kui saab aidata juhtidel ja ettevõtetel jõuda visioonideni ja reaalsete tulemusteni.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Koolitusfirma Excellence viitab nõudlikele eetilistele ja kvalitatiivsetele kriteeriumitele ning ambitsioonikatele eesmärkidele Koolitus- ja Arenduskeskuse tegevuses, teeninduses ja teenustes. See on teenus, mis ületab tavapäraseid standardeid pakkudes organisatsioonidele paindlikke personali arengu toetamise võimalusi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Juhi emotsionaalne valmisolek ja ettevalmistus muutustega toimetulekuks

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.