Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Juuretisega leiva- saia küpsetamise meistriklass

Iga perenaine võiks osata ise leiba ja saia küpsetada! Õpime, kuidas käib pärmiga ja/või juuretisega leibade ja saiade valmistamine, ilma üleliigsete lisaainete ja lisanditeta.

Meie meistriklassi koolitusi viivad läbi oma ala tõelised tipptegijaid. Tutvustame uusi trende, jagame kogutud teadmisi, uuenduslikke praktikaid enesearenguks ning uuteks väljakutseteks.

Sihtgrupp.
Koolitusele ootame:

  • sind kui tahaksid, et pere toidulaual oleks aeg-ajalt isetehtud rukkileib või sai
  • ettevõtjaid, kes soovivad avada oma väikese pagaritöökoja ja vajavad professionaalsed nõuandeid
  • kõiki, keda huvitab juuretisega leibade ja saiade valmistamine

Koolituse sisu:

  • Juuretisega saia valmistamise tehnoloogia
  • Juuretisega rukkileiva valmistamise tehnoloogia
  • Peenleiva valmistamise tehnoloogia (keeduga, juuretisega, pärmiga)
  • Ciabatta valmistamise tehnoloogia

Koolitaja:
Lilija Suburg

Meisterpagar/ kutseõpetaja/ koolitaja
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Lilija on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja. Aastal 2015 tunnustati teda Tartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitliga ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames maakondade aasta koolitaja nominendiks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Juuretisega leiva- saia küpsetamise meistriklass