Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kodukokkajate koolitussari. Grillime burgereid!

Kevade saabudes tekib tungiv soov otsida välja talveks peitu pandud grillimise varustus. Kütkem grillid kuumaks ja tulgem hankima uusi maitseelamusi!

Tartu Kutsehariduskeskuse „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Vaid kokaraamatut lugedes kokakunsti ära ei õpi. Nüüd on Sul võimalik oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud meistrite näpunäited. Koolituse parimaks osaks on kindlasti see, et valminud hõrgutised saab ise ära süüa!

Koolitus on Sulle kui soovid rikastada oma suvist grilltoitude menüüd mõnusate grillburgeritega

Koolitusel õpime valmistama:

  • Mozzarella burgerit mahlase kalkuniliha pihviga
  • Mehhiko jalapeno burgerit klassikalise veisepihviga
  • Täidetud pihviga mahlast juustuburgerit
  • Karamelliseeritud sibulatega peekoniburgerit
  • Kanaliha- quacamole burgerit

Koolitajad:
Kristi Luht on Tartu Kutsehariduskeskuse lihatehnoloogia kompetentsi keskuse juhataja ja täiskasvanute koolitaja. Kristi on õppinud Eesti Põllumajandusülikoolis lihatehnoloogia eriala ja praktiseerinud lihatoodete valmistamise tehnoloogiat Taanis.

Kamilla Lüdikainen on Tartu Kutsehariduskeskuse pikaajaliste kogemustega lihatehnoloogia kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja ning lihatehnoloogia kompetentsikeskuse tehnoloog. Ta on õppinud Eesti Põllumajandusülikoolis lihatehnoloogiat ja praktiseerinud lihatoodete valmistamise tehnoloogiat Taanis.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kodukokkajate koolitussari. Grillime burgereid!

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.