Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kodukokkajate koolitussari. Maitsvad lihatoidud

Jagame näpunäiteid maitsva liharoa valmistamiseks ning üllatame uhke lehtainasse mähitud lihapallidest torniga.

Tartu Kutsehariduskeskuse kodukokkajate sari koosneb erinevatest teemadest, mille kestel on kõigil huvilistel võimalus professionaali käe all köögis toimetada, küsida ja katsetada. Kuna kokakunsti pelgalt kokaraamatu abiga omandada ei õnnestu, soovime pakkuda teile võimalust meistri kogenud pilgu all, tema näpunäidete ja iseenda maitsekogemuste varal areneda. Koolituse parima osa moodustab kindlasti valminud toitude maitsmine.

Koolitus on Sulle kui soovid valmistada maitsvaid lihatoite

Koolitusel õpid:

  • liha eeltöötlemise ja maitsestamise põhitõdesid, lisaks koolitajate nõuanded- nipid
  • valmistama Cuacamole ja brokoli- juustutäidisega kanafileed
  • valmistama röstitud sea sisefilee siidrisel õunapadjal
  • tegema aeglaselt küpsetatud kooreseid kartuleid ning valminud liharoogade juurde valmistame köögiviljade ja juustuga täidetud tsukini laevukesed värske salatiga

Koolituse kõige põnevamaks osaks on kindlasti croquembouche`i laadse lehttaignasse mähitud lihapallidest torni valmistamine.

Koolitajad:
Kristi Luht
on Tartu Kutsehariduskeskuse lihatehnoloogia kompetentsikeskuse juhataja ja täiskasvanute koolitaja. Kristi on õppinud Eesti Põllumajandusülikoolis lihatehnoloogia eriala ja praktiseerinud lihatoodete valmistamise tehnoloogiat Taanis.

Kamilla Lüdikainen on Tartu Kutsehariduskeskuse pikaajaliste kogemustega lihatehnoloogia kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja. Ta on õppinud Eesti Põllumajandusülikoolis lihatehnoloogiat ja praktiseerinud lihatoodete valmistamise tehnoloogiat Taanis. Kamilla on Tartu Kutsehariduskeskuse lihatehnoloogia kompetentsikeskuse tehnoloog.

 

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kodukokkajate koolitussari. Maitsvad lihatoidud

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.