Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kodukokkajate koolitussari. Vegantoidud kõigile

Taimset toitu võiksime aeg- ajalt me kõik tarbida. Kindlasti tasub järele proovida ning mõni maitsev vegantoit oma pere menüüsse lisada.

Tartu Kutsehariduskeskuse „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Vaid kokaraamatut lugedes koka- ja küpsetamiskunsti ära ei õpi. Nüüd on Sul võimalik oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud meistri näpunäited.

Sihtgrupp.
Koolitusele ootame:

  • sind, kui soovid tutvuda veganluse ja vegantoidumaailmaga
  • sind, kui tahaksid õppida valmistama maitsvaid ja tervislikke taimetoite

Koolituse sisu:

  • Erinevad taimsed määrded: pasteet, erinevad hummused
  • Peosalatid: kartulisalat, “kasukas”
  • Taimsed kotletid: seene-oa, vürtsikas bataadi-riisi
  • Magusroog: biskviittort kohvikreemiga
  • Siia juurde Markuse lugu, kuidas tema veganluseni jõudis ning tema nõuandeid mida silmas pidada kui soovid veganlusega alustada

Koolitaja:
Markus Mekk
Vegankokk ja koolitaja
Markus on praktik ja toitlustaja, kes viib läbi vegantoidu koolitusi Vegan Kokakoolis aga ka mujal nii noortele kui ka täiendusõppena kokkadele.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kodukokkajate koolitussari. Vegantoidud kõigile

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.