Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kodulehe strateegiline kavandamine ja hankimine

Koolituse eesmärk on anda praktilisi teadmisi kodulehe kui ettevõtte visiitkaardi funktsionaalsusest ning tutvustada erinevaid võimalusi, mida arvestada kodulehe tellimisel, et see toetaks ettevõtte strateegiat.

Individuaalne koolitus, kus tegeletakse just Sinu eesmärkidest ja ettevõtte spetsiifikast lähtuvate eripäradega kujundamaks parimat ning funktsionaalseimat strateegiat  kodulehe tellimisel või korrigeerimisel. Koolituse lõpuks oled jõudnud (või tead kuidas jõuda) tulemuseni – koduleheni, mis toetab ettevõtte hüvangut  parimal ja tõhusaimal viisil.

Sihtgrupp
Alustavad või tegutsevad ettevõtjad ning ettevõtte töötajad, kes on vastutavad kodulehe tellimise ja uuenduste eest.

Kursuse sisu:

 • kodulehe turundusstrateegia koostamine vastavalt ettevõtte strateegiale;
 • kodulehe funktsionaalsuse kavandamine
 • maandumisleht;
 • kampaania leht;
 • e-pood;
 • kliendipüüdja;
 • online suhtlus ja kontaktvormid;
 • kodulehe disaini kavandamine vastavalt CVI-le;
 • kliendi teekonna kirjeldamine kodulehel;
 • pakkumuste koostamine (alusdokumendi abil);
 • pakkumuste võrdlus ja analüüs vastavalt mõõdikutele (alusdokumendi abil);
 • kodulehe arenduslepingu tähtsamad lähtekohad (alusdokumendi abil).

Koolituse maht: 9 tundi auditoorset tööd, 9 tundi praktilist tööd ja 8 tundi iseseisvat tööd

Koolitaja:
Margus Rosin
on väga laia silmaringiga ja huvitav koolitaja, kes on omandanud oma teadmised mitmetes ülikoolides õppides nii Eestis kui Inglismaal. Peamised kogemused ettevõtluse ja IT vallas on omandatud peale ISO27000 juhtiv audiitori kutsetunnistuse saamist. Tegutsenud Infoturbe ja IT-juhtimise vallas üle 15 aasta. On osalenud paljudesse ISKE rakenduse projektidesse nii ettevalmistuses kui ka auditeerimises. Pidevalt ennast täiendanud erinevate täienduskoolitustega infoturbe ja juhtimise vallas. Tema pikaajaline koolitaja kogemus võimaldab pakkuda huvitavaid koolitusi nii algajale arvutikasutajale, kui ka sisukaid ja praktilisi nõuandeid tippjuhtidele. Peamiselt on ta konsulteerinud keskmiseid ja suuremaid finants- ja tootmisettevõteid infoturbe ja äriprotsesside osas, kuid meeleldi lööb kaasa ka väikeettevõtluse, teeninduse ja kaubanduse sfääris. Tema tõelised lemmikud on StartUp-id.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kodulehe strateegiline kavandamine ja hankimine

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.