Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Isetehtud burgerid

Kutsume Teid valmistame maitsvaid ja otsast lõpuni isetehtud burgereid! Millisele lapsele ei meeldiks burksi süüa- õpime selgeks!

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitussari „Kokkame ja küpsetame koos lastega” toob lapsed ja täiskasvanud ühiselt tegutsema. Tule koos lapse või lapselapsega– saate mõnusalt ja kasulikult aega veeta! Vahva, kui kodus on sirgumas oma väike meisterkokk, kes saab juba hakkama nii mõnegi toidu või küpsetisega. Uusi teadmisi ja oskusi saavad mõlemad, lapsed ja täiskasvanud, ning ühiselt veedetud tore aeg on samuti väärtus omaette.

Sihtgrupp.
Koolitusele ootame:

  • teid, kes te tahate koos midagi vahvat ette võtta ja midagi kasulikku selgeks õppida
  • sind, kui soovid koos oma lapse või lapselapsega õppida valmistama maitsvaid burgereid

Koolituse sisu
Praktilise koolitusel:

  • saad teada, kuidas teha head pärmitainast
  • õpid veeretama burgeri kukleid ja neid küpsetama
  • segame kokku, maitsestame ja praeme mõnusa burgeri pihvi
  • paneme kokku koos lisanditega täiuslikult maitsva burgeri

Koolitajad:
Lilija Suburg
Meisterpagar-koolitaja
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja. 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutse.

Kristi Luht
Tartu Kutsehariduskeskuse lihatehnoloogia kompetentsi keskuse juhataja.
Tartu Kutsehariduskeskuse lihatehnoloogia valdkonna kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja. Kristi on õppinud Eesti Põllumajandusülikoolis lihatehnoloogia eriala ja praktiseerinud lihatoodete valmistamise tehnoloogiat Taanis.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Isetehtud burgerid