Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Isetehtud vastlakuklid

5.märtsil peame vastlapäeva. Vastlapäeval meeldib meile süüa kukleid. Õpime neid ise küpsetama- ise tehtud hästi tehtud!

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitussari „Kokkame ja küpsetame koos lastega” toob lapsed ja täiskasvanud ühiselt tegutsema. Tule koos lapse või lapselapsega – saate mõnusalt ja kasulikult aega veeta! Vahva, kui kodus on sirgumas oma väike meisterkokk, kes saab juba hakkama nii mõnegi toidu või küpsetisega.

Koolitus on Sulle kui

  • tahate koos midagi kasulikku selgeks õppida
  • soovite õppida vastlakuklite küpsetamist

Koolitusel õpite:

  • valmistama pärmitainast soolastele ja magusatele kuklitele
  • veeretama kukleid
  • kuklite kergitamist ja küpsetamist
  • vahukoore vahustamist ja pritsimist
  • hernekreemi valmistamist ja pritsimist

Koju kaasa viimiseks valmib 6 soolast ja 6 magusat kuklit!

Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll ja vahetusjalanõud.
Pisematele soovitame kaasa võtta väikese pingikese, et laua ääres ikka tegutsema ulatuks! Kaasa kuklite koju viimiseks karp.

Koolitaja:
Lilija Suburg
on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktikajuhendaja,kellel on meisterpagari kutse ja 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Lilija on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja. Aastal 2015 tunnustati teda Tartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitliga ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames maakondade aasta koolitaja nominendiks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Isetehtud vastlakuklid

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.