Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Suussulavad Pavlova koogid emadepäevaks

Kutsume Teid valmistama emale ja/või vanaemale emadepäevaks ahvatlevaid Pavlova koogikesi. Eriti oodatud on issid ja vanaisad, kellel ei maksa karta, et kõik see liiga keeruline on. Rõõmustagem emasid meistrite käe all valminud uhkete kookidega!

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitussari „Kokkame ja küpsetame koos lastega” toob lapsed ja täiskasvanud ühiselt tegutsema. Tule koos lapse või lapselapsega– saate mõnusalt ja kasulikult aega veeta! Vahva, kui kodus on sirgumas oma väike meisterkokk, kes saab juba hakkama nii mõnegi toidu või küpsetisega. Uusi teadmisi ja oskusi saavad mõlemad, lapsed ja täiskasvanud, ning ühiselt veedetud tore aeg on samuti väärtus omaette.

Sihtgrupp.
Koolitusele ootame:

  • teid, kes te tahate koos midagi vahvat ette võtta ja midagi kasulikku selgeks õppida
  • Sind, kui soovid koos oma lapse või lapselapsega valmistada maitsvaid Pavlovaid

Koolituse sisu
Praktilisel koolitusel:

  • tutvume toiduainete ja vahenditega, mida vaja läheb
  • meisterdame beseepõhjad
  • valmistame vahukoorekreemi
  • kaunistame ja viimistleme Pavlovad marjade ning šokolaadiga

Siia juurde koolitajate soovitused ja olulised nipid!

Koolituse käigus valmib kaasavõtmiseks 6 Pavlova kooki. Võtke kaasa kindlasti koju viimiseks karp! Koolitus sobib hästi kooliealisele lapsele, kuid kindlasti ka hakkajatele kokkajatele alates 5 eluaastast.

Koolitajad
Lilija Suburg
Meisterpagar/ kutseõpetaja/ koolitaja
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Lilija on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja. Aastal 2015 tunnustati teda Tartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitliga ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames maakondade aasta koolitaja nominendiks.

Ülle Soeson
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja õppinud pagar-kondiitri eriala samas koolis ja tal on 15 aastat töökogemust pagar-kondiitrina.Tal on on 5. taseme vanempagari kutse ja omandamisel Tartu Ülikoolis kutseõpetaja kutse

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Suussulavad Pavlova koogid emadepäevaks

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.