Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Soolased- magusad ekleerid ja tuuletaskud

Õhuline ja pilkuköitev tuuletaskutorn ehk croquembouche on vastupandamatu peolauakroon, seekord kaunistab see kevadepüha lauda!

Küpsetamine toob koju imelised lõhnad nii argi- kui pidupäeval. Meie küpsetamiskoolitused aitavad Sul saada paremaks küpsetajaks! Võid olla algaja või juba kogenud tegija. Koolitustel saad vabalt katsetada suurte kogemustega juhendaja silme all. Õnnestumisele aitavad kaasa õiged valmistamisviisid ja töövahendid. Koolitused innustavad Sind üha põnevamaid ja keerukamaid küpsetisi ette võtma!

Sihtgrupp
Koolitus on sulle kui:

  • tahad õppida valmistama keedutainast
  • sind huvitab, kuidas valmistada ekleere ja tuuletaskuid

Koolitusel õpid

  • Keedutaina valmistamist, ekleeride ja tuuletaskude pritsimist ja küpsetamist
  • Kohupiimakreemi, karamellikreemi ja šokolaadikreemi valmistamist
  • Magusatest ekleeridest tuuletaskutorni ehk croquembouche valmistamist
  • Soolaste kreemide valmistamist ja nendega ekleeride täitmist

Koolitaja:
Lilija Suburg on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktikajuhendaja. Lilijal on meisterpagari ja 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutsekvalifikatsioon. Ta on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud täiskasvanute koolitaja. Aastal 2015 tunnustati teda Tartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitliga ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames maakondade aasta koolitaja nominendiks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Soolased- magusad ekleerid ja tuuletaskud

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.