Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Hansa Konverentsid

Hansa Konverentside eesmärk on olla elukestva õppe arengusuuna edendaja ja uuenduslike lahenduste pakkuja täiskasvanute koolitusturul.

Hansa Konverentside meeskonnal on viie aasta pikkune varasem kogemus Eesti koolitus -ja konverentsiturul. See on andnud meile unikaalse kogemuse, millele tuginedes saame anda Teile soovitusi ja ettepanekuid, nõustame klienti alati hea meelega. Aitame koostada just Teie vajadustest lähtuva programmi alates visuaalse imagoloogia väljatöötamisest kuni ürituse projekti elluviimiseni.

Missioon – miks loodi Hansa Konverentsid?
Hansa Konverentside missioon on pakkuda koolitustel, seminaridel ja konverentsidel professionaalseid lektoreid, kvaliteetset korraldustööd, asetades rõhku kliendi mugavusele ja heaolule. Pakume professionaalset nõustamist, et selgitada välja Teie soovid ja vajadused. Sõbraliku ja pühendunud meeskonnana oleme alati huvitatud parima lahenduse leidmisest Teie organisatsioonile. Meile on oluline, et Teie koolituspäev on eesmärgipärane ja tulemuslik.

Väärtused – mida peame tähtsaks?

 • Kompetentsus – oleme oma asjaajamises professionaalsed ja korrektsed ning nõuame seda ka teistelt. Ettevõtte meeskond omab põhjalikke teadmisi koolitusvaldkonnast, et olla pädev ja usaldusväärne koostööpartner Teie ettevõttele. Kompetentsuse tõstmiseks ja säilitamiseks peame väga oluliseks organisatsiooni arengut ja iga töötaja arengut organisatsioonis.
 • Paindlikkus – oleme paindlikud organisatsiooni töökorralduses ning suhtlemisel partnerite ja klientidega, püüdes alati leida osapooltele parimaid lahendusi.
 • Tulemustele suunatus – meie tegevus on eesmärgistatud, suunatud maksimaalse efektiivsuse ja väga heade tulemuste saavutamisele.
 • Vastutus ühiskonna ees – tunnetame vastutust ühiskonna ees. Tegutseme inim- ja looduskeskkonna suhtes vastutustundlikult.
 • Iga inimese väärtustamine – oleme üksteise vastu ausad ja avameelsed. Oluline on iga töötaja isiklik ja tööalane areng organisatsioonis.
 • Koostöö – hindame tulemuste saavutamisel meeskonnatööd, toetame üksteist erinevates tööde etappides. Oleme alati valmis koostööks partnerite ja klientidega, selgitama välja nende vajadused ja ootused, et saavutada soovitud eesmärgid. Väärtustame kliendikogemuse juhtimist ja häid koostöösuhteid.
Firma nimi: Hansa Konverentsid OÜ
Koduleht: http://www.hansakonverentsid.ee
Kontaktisik: Kaia Kitsnik
Telefon: (+372) 56 933 318
E-post: kaia@hansakonverentsid.ee

Koolitused

 • Meeskonna efektiivne juhtimine. Kolmepäevane praktiline koolitus

  Koolituse eesmärk on tuletada meelde juhtimise põhioskused ning läbi arutluste, (grupi)tööde ja praktiliste tegevuste leida uusi võimalusi ja lahendusi juhi töös ette tulevatele erinevatele olukordadele.

  • 27.09.2018 (3 päeva (18 akadeemilist tundi))    /    Tallinn, Tartu mnt 44 seminariruum
  Hind: 458€ (+km)
 • Tuletöö tegemise koolitus tuletööde tegijatele

  Tuletööde tegemise koolitus on ette nähtud siseministri määrusega nr 38 (vastu võetud 30.08.2010), määrus on kehtestatud «Tuleohutuse seaduse» § 14 lõike 4 alusel. Koolitus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast ning teadmiste kontrollist.

  • 10.10.2018 (1 päev )    /    Tallinn, Toompuiestee 10 (EPIK seminarisaal)
  Hind: 129€ (+km)
  Soodus: 98€ (+km)
 • Suhetekeskne müük – Kuidas suurendada oma müügitulemusi

  Kui Sinu müügitulemused ei ole enam sellised, nagu soovid ja kliendid ei ole alati valmis Sinuga suhtlema, siis on see programm just Sinule!

  • 26.10.2018 (7 akt)    /    Tallinn, Tartu mnt 44 seminariruum
  Hind: 196€ (+km)
  Soodus: 159€ (+km)
 • Positiivne teenindamine. Praktiline koolitus teenindus- müügi- ja ostuspetsialistidele

  Teenindamine ei ole kliendi tellimuse läbilöömine kassast, vaid positiivse ja meeldejääva emotsiooni loomine. Kui teenindaja pakub müügikonsultandina kliendi probleemidele lahendusi, siis saadud emotsioon toob kliendi tagasi ning aitab ettevõttel oma eesmärke saavutada.

  • 28.09.2018 (1 päev)    /    Tallinn, Tartu mnt 44 (“Seiklustesse” seminarisaalis)
  Hind: 174€ (+km)
 • Tõhus ajakasutus. Kuidas saavutada vähemaga rohkem?

  Aeg on kõige õiglasem ressurss, mida meil kõigil on ühepalju. Me ei saa seda juhtida, küll aga efektiivselt kasutada, planeerides ja kontrollides oma tegevusi.
  Kui tunned, et aega on vähe ja palju olulisi tegevusi jääb tegemata või lükkub edasi, siis on see koolitus just Sulle!

  • 19.10.2018 (1 päev)    /    Tallinn, Tartu mnt 44, “Seiklustesse” seminarisaal
  Hind: 179€ (+km)
  Soodus: 138€ (+km)

Meie sõbrad