Kõik koolitused ühest kohast!

tk

Invicta

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.

Invicta loodi 1991 aastal traditsioonilise koolitusfirmana, et pakkuda kvaliteetset ja praktilist täiendkoolitust juhtimise, finantside, turunduse, müügi ja klienditeeninduse valdkonnas. Üsna pea lisasime valikusse ka isiksuse arengu ja meeskonnatöö teemad. Tolleaegne strateegiline investor, Suurbritannia koolitusfirma Invicta Training Ltd pani aluse Invicta koolitustoodete tugevale  know-how`le ning metoodikale.

Täna kuulub Invicta Eesti ettevõttele OÜ Turundusproff ning jätkab oma tegevust iseseisva äriühinguna Osaühing Invicta.

Invicta missiooniks on luua innustavaid arenguvõimalusi juhtidele, et nad saaksid muuta edukamaks organisatsioonid ja õnnelikumaks oma inimesed.

Invicta sõnumiks on praktikute kogemused. Just seetõttu on täna Invicta treeneriteks ja konsultantideks tegevpraktikud – Eestis tunnustatud ja edu saavutanud tippjuhid ning oma valdkonna parimad spetsialistid, kes omavad reaalset töökogemust ja on väga hästi kursis nende valdkondadega, kus nad koolitusi ja konsultatsioone läbi viivad. Tänu isiklikele kogemustele on nende koolitused hästi „elulähedased“ ja praktilised.

Firma nimi: Invicta OÜ
Aadress: Pärnu mnt 139c, Tallinn
Koduleht: http://www.invicta.ee
Telefon: +372 56 264 011
E-post: invicta@invicta.ee

Koolitused

 • Liidrivõimete arendamine

  Koolitusele on oodatud kõik väike- ning keskmise suurusega ettevõtete tegevjuhid, juhatuse liikmed ning keskastmejuhid, kes omavad väga head inimeste, meeskondade ning organisatsioonide juhtimise kogemust, on osalenud juhtimisalastel koolitustel (nt Eduka juhtimise põhimõtted I ja II osa), on teadvustanud liidri rolli olulisuse ning soovivad oma personaalseid liidrivõimeid paremini tundma õppida, arendada ja kasutada.

  • 09.05.2019 (1 päeva (7 ak/h))    /    Tallinn,
  Hind: 530€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta
 • Tasakaaluka ja tulemusliku meeskonna loomine ning juhtimine

  Kui Sa saad aru, mida inimesed tahavad ja miks nad seda soovivad, on Sul võimalik leida ka viis edu saavutamiseks koos. Aktsepteeri teisi nendena, kes nad on ja loo neile arenguks sobiv keskkond.
  Koolitusele on oodatud juhid, kes on asunud uut meeskonda juhtima või looma. Samuti juhid, kes soovivad kujundada oma praegusest meeskonnast hästi koostoimivat ning tulemuste saavutamisele pühendunud meeskonda.

  • 11.04.2019 (1 päev)    /    Tallinn, Endla 23, Kreutzwald Hotell
  Hind: 395€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta
 • Probleemide lahendamine ja otsustamine

  Koolitusele on oodatud juhid ja spetsialistid, kes soovivad omandada efektiivseid tehnikaid probleemide lahendamiseks ja parimate otsuste tegemiseks.
  Kui Sa soovid, et Sinu töölaual (ega peas!) ei oleks pidevalt mõnda lahendamata probleemi, mis Sinu või su meeskonna tegevusplaanid segi pöörab, siis kõige parem asi, mida Sina teha saad, on õppida probleeme märkama ja lahendama. Teades, kuidas seda teha ja keda kaasata, võid saavutada üllatavalt häid tulemusi.

  • 07.05.2019 (2 päeva)    /    Tallinn, Toimumiskoht täpsustamisel
  Hind: 590€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta
 • Eestvedamine – juhist liidriks

  Täna oodatakse juhilt senisest suuremat töötaja väärtustamist, kaasamist, innustamist ja inspireerimist, tema arengu toetamist ja avatud suhtlemist. Juhi ülesanne on anda tööle tähendus. Just seetõttu on juhil vaja arendada liidrile omaseid võimetepõhiseid kompetentse.

  • 04.03.2019 (1 päev)    /    Tallinn, Endla 23, Kreutzwald Hotel
  Hind: 395€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta
 • Inspireeriv müük

  Koolitusele on oodatud kõik „noored“ ja alles hiljuti müügitööle asunud inimesed. Oodatud on ka kogenumad müügiinimesed, kes soovivad oma teadmisi-oskusi värskendada või omandada mõne uue ning kasuliku „tööriista“.

  • 11.03.2019 (2 päeva)    /    Tallinn, Endla 23, Kreutzwald Hotell
  Hind: 560€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta
 • Eduka juhtimise põhimõtted 1.osa

  Koolitusele on oodatud kesk- ja esmatasandi juhid, ettevõtte tippjuhid.

  • 15.04.2019 (3 päeva (24 ak/h))    /    Tallinn,
  Hind: 990€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta
 • Eduka juhtimise põhimõtted 2. osa

  Koolitusele on oodatud juhid, kes on läbinud koolituse 1. osa ja soovivad jätkata enesearendamist ning omandada uusi juhtimisvõtteid.
  Kahe koolituse vahele soovitame planeerida 4-6 kuud õpitud oskuste elluviimiseks.

  • 13.03.2019 (2 päeva)    /    Tallinn,
  Hind: 690€ (+km)
  Koolitaja:
  Invicta

Meie sõbrad