Kõik koolitused ühest kohast!

tk

Invicta

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.

Invicta loodi 1991 aastal traditsioonilise koolitusfirmana, et pakkuda kvaliteetset ja praktilist täiendkoolitust juhtimise, finantside, turunduse, müügi ja klienditeeninduse valdkonnas. Üsna pea lisasime valikusse ka isiksuse arengu ja meeskonnatöö teemad. Tolleaegne strateegiline investor, Suurbritannia koolitusfirma Invicta Training Ltd pani aluse Invicta koolitustoodete tugevale  know-how`le ning metoodikale.

Täna kuulub Invicta Eesti ettevõttele OÜ Turundusproff ning jätkab oma tegevust iseseisva äriühinguna Osaühing Invicta.

Invicta missiooniks on luua innustavaid arenguvõimalusi juhtidele, et nad saaksid muuta edukamaks organisatsioonid ja õnnelikumaks oma inimesed.

Invicta sõnumiks on praktikute kogemused. Just seetõttu on täna Invicta treeneriteks ja konsultantideks tegevpraktikud – Eestis tunnustatud ja edu saavutanud tippjuhid ning oma valdkonna parimad spetsialistid, kes omavad reaalset töökogemust ja on väga hästi kursis nende valdkondadega, kus nad koolitusi ja konsultatsioone läbi viivad. Tänu isiklikele kogemustele on nende koolitused hästi „elulähedased“ ja praktilised.

Firma nimi: Invicta OÜ
Aadress: Pärnu mnt 139c, Tallinn
Koduleht: http://www.invicta.ee
Telefon: +372 56 264 011
E-post: invicta@invicta.ee

Koolitused

Meie sõbrad