Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused

Janek Keskküla on mitmete finants- ja maksualaste raamatute autor, Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor ning õpetab erinevate majandustarkvarade kasutamist alates 2008. aastast.

Lisaks õpetab Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatud tasuta koolitustel ja teeb ka tasulisi tellimuskoolitusi. Eraldi kursustena valmistab raamatupidajaid ette raamatupidaja kutseeksami sooritamiseks.

Lõpetas 1994.a Tartu Õpetajate Seminari algklasside õpetaja erialal ja 2005.a Audentese Ülikooli ärikorralduse erialal spetsialiseerumisega finantsjuhtimisele. Täiendanud end mitmetel seminaridel ja koolitustel, mille korraldajateks on olnud Eesti Raamatupidajate Kogu, Maksu- ja Tolliamet jt.

On töötanud 4 aastat algklasside õpetajana, 3 aastat Maksu- ja Tolliametis vanemrevidendina nii Tartus kui ka Tallinnas ning on raamatupidamisteenuseid osutava äriühingu juht alates 2004. aastast ja mittetulundusühingu Peipsi Infokeskuse juhataja alates 2000. aastast. Tegemist on pikaaegse oma ala praktikuga nii äri- kui mittetulundussektoris.

Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused (Novare Invest OÜ) on ametlik Töötukassa koolituspartner.

Firma nimi: Novare Invest OÜ
Aadress: Tammsaare tee 147, 12915, Tallinn
Koduleht: https://www.fb.com/maksuarvestus
Kontaktisik: Janek Keskküla
Telefon: 513 9633
E-post: jkeskkula@tmk.edu.ee

Koolitused

Meie sõbrad