Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Majandusarvestuse Keskus

Majandusarvestuse Keskus on täiskasvanute koolituskeskus, mis pakub majandusarvestuse alast alg- ja täiendkoolitust Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narva-Jõesuus.

Kursused on eelkõige mõeldud raamatupidajatele, kellele pakutakse avatud lühiajalisi koolitusi ja teabepäevi erinevatel teemadel. Käsitletakse aktuaalseid teemasid ja õpetatakse oskuseid, mida on vaja igapäevatöös.

Lisaks korraldatakse koolitusi algajatele, kellel huvi või vajadus raamatupidamise järele. Pikaajaline kogemus raamatupidamise algkursuse korraldamisel ja koolitusel osalejate poolt antud kõrge hinnang annab tunnistust sellest, et tegemist on ühe parima kursusega Eestis omasuguste seas. Paljud Eesti juhid ja otsustajad on saanud oma esimesed raamatupidamisteadmised sellel kursusel.

Eesti Majandusjuhtide Instituudi järglasena on Majandusarvestuse Keskuses 20 tegutsemisaasta jooksul peetud peamiseks kursuste kvaliteeti. Keskuse lektorid on spetsialistid, kelle pikaajaline erialatöö- ja lektoristaaž on tõestanud, et valitud metoodika võimaldab kõige paremini edasi anda teadmisi-kogemusi ja osalejatel omandada uusi oskusi.

EM Majandusarvestuse OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner 2017!

Firma nimi: EM Majandusarvestuse OÜ
Aadress: Sütiste tee 21, 13419 Tallinn
Koduleht: www.majandusarvestus.ee
Telefon: 652 1624, 565 2101
E-post: keskus@majandusarvestus.ee

Koolitused

 • Kontserniarvestus – äriühendused ja konsolideeritud aruanded

  Programm: Põhimõisted. Äriühendused ja nende kajastamise meetodid, sh. ostumeetod; korrigeeritud ostumeetod. Rida-realt konsolideerimise põhimõtted ja praktilised näited, sh. välismaiste äriüksuste konsolideerimine. millised ettevõtted peavad konsolideeritud aruandeid   koostama alates 01.01.2016 algavatel majandusaastatel? Konsolideeritud rahavoogude koostamine. Konsolideeritud aruande […]

  • 09.03.2018 (2 päeva)    /    Tallinn, 09.03.2018 Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47, BDO Eesti AS konverentsiruum. 10.03.2018 Oru hotelli konverentsiruumis (Narva mnt. 120)
  Hind: 215€
 • Raamatupidamise algkursus Tartus

  Raamatupidamise algõpe kõigile, kes soovivad lähemalt kokku puutuda raamatupidamisega.

  • 21.04.2018 (5 päeva)    /    Tartu, Hotell Pallas (Riia 4)
  Hind: 215€
 • Õhtune raamatupidamise algkursus

  Kampaania! Soodsam hind ja pikem kursus!
  Raamatupidamise algõpe kõigile, kes soovivad lähemalt kokku puutuda raamatupidamisega.

  • 26.02.2018 (12 õhtut)    /    Tallinn, Tallinna Saksa Gümnaasiumis (J. Sütiste tee 20)
  Hind: 215€
  Soodus: 190€

Meie sõbrad