Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Majandusarvestuse Keskus

Majandusarvestuse Keskus on täiskasvanute koolituskeskus, mis pakub majandusarvestuse alast alg- ja täiendkoolitust Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narva-Jõesuus.

Kursused on eelkõige mõeldud raamatupidajatele, kellele pakutakse avatud lühiajalisi koolitusi ja teabepäevi erinevatel teemadel. Käsitletakse aktuaalseid teemasid ja õpetatakse oskuseid, mida on vaja igapäevatöös.

Lisaks korraldatakse koolitusi algajatele, kellel huvi või vajadus raamatupidamise järele. Pikaajaline kogemus raamatupidamise algkursuse korraldamisel ja koolitusel osalejate poolt antud kõrge hinnang annab tunnistust sellest, et tegemist on ühe parima kursusega Eestis omasuguste seas. Paljud Eesti juhid ja otsustajad on saanud oma esimesed raamatupidamisteadmised sellel kursusel.

Eesti Majandusjuhtide Instituudi järglasena on Majandusarvestuse Keskuses 20 tegutsemisaasta jooksul peetud peamiseks kursuste kvaliteeti. Keskuse lektorid on spetsialistid, kelle pikaajaline erialatöö- ja lektoristaaž on tõestanud, et valitud metoodika võimaldab kõige paremini edasi anda teadmisi-kogemusi ja osalejatel omandada uusi oskusi.

EM Majandusarvestuse OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner 2017!

Firma nimi: EM Majandusarvestuse OÜ
Aadress: Sütiste tee 21, 13419 Tallinn
Koduleht: www.majandusarvestus.ee
Telefon: 652 1624, 565 2101
E-post: keskus@majandusarvestus.ee

Koolitused

 • Raamatupidamise algkursus Tallinnas

  Raamatupidamise algõpe kõigile, kes soovivad lähemalt kokku puutuda raamatupidamisega.
  Majandusarvestuse Keskusel on üle 25. aastane kogemus raamatupidamise algkursuse korraldamisel. Pikaajaline kogemus ja koolitusel osalejate poolt antud kõrge hinnang annab tunnistust sellest, et tegemist on ühe parima kursusega Eestis omasuguste seas.

  • 12.10.2024 ()    /    Tallinn, Tähetorni 16 (Tähetorni hotell)
  • vaata veel ...
  Hind: 219€
 • Raamatupidamise algkursus Pärnus

  Raamatupidamise algõpe kõigile, kes soovivad lähemalt kokku puutuda raamatupidamisega.

  • 21.09.2024 (5 päeva)    /    Pärnu, Sadama 15 (Spaa Hotell Viiking, konverentsisaal Victoria)
   Saab vaadata ka veebis
  Hind: 219€
 • Raamatupidamise algkursus Tartus

  Raamatupidamise algõpe kõigile, kes soovivad lähemalt kokku puutuda raamatupidamisega.
  Majandusarvestuse Keskusel on 20. aastane kogemus raamatupidamise algkursuse korraldamisel. Pikaajaline kogemus ja koolitusel osalejate poolt antud kõrge hinnang annab tunnistust sellest, et tegemist on parima kursusega Eestis omasuguste seas. Paljud Eesti juhid ja otsustajad on saanud oma esimesed raamatupidamisteadmised meie juures.

  • 31.08.2024 (5 päeva)    /    Tartu, Riia 18 (SA Tartu Kiirabi Koolituskeskus)
  Hind: 219€

Meie sõbrad