Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Paprika Tervisliku Turunduse kool

Paprika Tervisliku Turunduse kool.
Praktilised oskused ja teadmised Sinu äri eduks!

Paprika Tervisliku Turunduse kool on kaasaegne õppekeskus, mis keskendub ettevõtluse, müügi- ja turundusoskuste arendamisele; samuti loovuse, avaliku esinemise ja muude elus edasijõudmiseks vajalike oskuste arendamisele.

Tõe kriteerium on praktika!

Meie koolitajad jagavad Sulle praktilisi teadmisi, mis on nende endi töös korduvalt järgi proovitud ja mis on toonud edu.

Kõik meie koolitajad on aktiivselt tegutsevad oma ala spetsialistid, mis tähendab seda, et nende poolt jagatavad teadmised on eranditult värsked ja kaasaegsed.

Veelgi enam, meie koolitajad täiendavad pidevalt oma oskusi täiskasvanute õpetamises, et just Sinu jaoks oleks õppimine huvitav ja praktiline. Koolitaja monotoonne jutt ja haigutust mahasuruvad õppurid – seda Paprikas ei kohta!

Paprika tähendab loomingulisi ülesandeid, case study’sid elust enesest, arutelusid, interaktiivseid meetodeid, simulatsioone ja teisi tänapäevaseid kaasavaid õpetamisviise. Kõik selleks, et saadud teadmised ei jääks ainult teooria tasemele, vaid muutuksid maksimaalselt kiiresti praktilisteks oskusteks. Oskusteks, millel oleks reaalne väärtus Sinu elus ja edasiminekus.

Kas soovid täiendada oma teadmisi turunduse ja müügi valdkonnas, omandada uut eriala, leida mõttekaaslasi? Kas soovid muuta oma elu?

Kui vastad “jah”, siis on Paprika Tervisliku Turunduse kool just see, mida vajad.

Firma nimi: Paprika OÜ
Aadress: Ahtri 12-512, Tallinn 10151
Koduleht: https://paprika.ee/et/
Telefon: +372 55 66 2979
E-post: info@paprika.ee

Koolitused

 • Internetiturunduse spetsialist

  Kõigest 5 kuuga saad teada, kuidas:
  – leida uusi kliente ning
  – tõsta müüki, kasutades uusimaid online-turunduse tööriistu

  • 16.01.2023 (156 akadeemilist tundi (5 kuud))    /    Tallinn, Ahtri 12 - 512 või ONLINE - keskkonnas
  Hind: 1990€
 • E-kaubanduse ja turunduse spetsialist

  Põhjalik ja praktiline 5 kuud kestev kursus, mille käigus omandad kõik vajalikud teadmised e-kaubanduse valdkonnas tegutsemiseks. Meisterdad valmis väikese e-poe, õpid kirjutama müüvaid tekste, räägime turundus- ja müügitegevustest ning kõigest muust vajalikust, millega oma e-pood tulemuslikult nähtavaks teha.

  • 02.02.2023 (156 akadeemilist tundi (5 kuud))    /    Tallinn, Ahtri 12 - 512 või ONLINE - keskkonnas
  • vaata veel ...
  Hind: 1990€

Meie sõbrad