Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Personalidisain

PersonaliDisain OÜ klientideks on pigem väiksemad ettevõtted, kellel on aeg-ajalt vajadus strateegilise personalijuhtimise nõustamise ja teenuste järele ning kes soovivad seda saada paindlikult ja täpselt vastavalt oma ootustele.

Meie koostöö klientidega võimaldab suurendada organisatsiooni ja töötajate tulemuslikkust ning hoida kokku aja- ja rahalisi ressursse, läbi mille organisatsioon saavutab paremaid tulemusi ja eesmärke kiiremini.

Meie väärtusteks on P.A.I.:

P ehk Personaalsus – koostöös kliendiga loome vastavalt tema vajadustele sobivad lahendused teenuste osas

A ehk Areng – tugineme oma töös pidevale professionaalsele arengule ning pakume läbi oma teenuste sama ka koostööpartneritele

I ehk Inimesed – me lähtume põhimõttest, et inimesed ning avatud ja soojad suhted on kõige suurem väärtus ning ressurss edu aluseks

Saamise lugu

Ettevõte sai alguse soovist aidata tuua töökeskkonnas inimestes välja parimat ja teha seda eesmärgiga, et sellest oleks kasu nii organisatsioonidele kui töötajatele.
Olles ise saanud kogemusi erinevate tööandjate juures, sain aru, kuidas mõnda organisatsiooni saadab edu, samal ajal kui teine vaevleb raskustes. Nägin igapäevaselt, kuidas ettevõtetes jäi kasutamata suur osa töötajate potentsiaalist. Olles ennast personalivaldkonnas täiendanud ja arendanud ning olles leidnud enda jaoks sobivad tööriistad, tundsin, et on õige aeg oma oskused rakendada praktikasse ning nii sündis ettevõte PersonaliDisain.

Oleme enda sihtgrupiks valinud eelkõige väiksemad organisatsoonid, kelle puhul jääb just nende väiksuse tõttu puudu aja- ja inimressursist, et saavutada oodatud ja soovitud kasv läbi parema personalijuhtimise.

Enamikel meie klientidel ei ole oma personalijuhti või-spetsialisti, kuid samas on teatud olulistes küsimustes vajadus personalijuhtimise lahenduste järele. Just sel hetkel saame tulla appi, pakkudes vastavalt oma klientide vajadusele kas püsivat või ühekordset koostööd.

Firma nimi: Personalidisain OÜ
Aadress: Väike-Kaare tn 20 Viljandi, 71014
Koduleht: http://personalidisain.ee
Telefon: +372 521 6776
E-post: info@personalidisain.ee

Koolitused

 • Liivakastireeglid – MEIE-tunde töötuba

  Ühised mängureeglid ja selged kokkulepped on edukaks koostööks ääretult vajalikud. See milliseks meeskonnaks soovitakse kujuneda on sageli omavahel kokku leppimata. Mänguline töötuba hõlmab endas erinevaid meeleolukaid harjutusi hetkeolukorra analüüsiks, soovitud meeskonna kirjeldamiseks ning ühises nägemuses kokkuleppimiseks, et tekiks suurem meie-tunne. Samuti saavad muutuste kavandamisega paika konkreetsed tegevused, et töötoas räägitu lihtsalt soojaks õhuks ei jääks.

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti, Tellimuskoolitus firmale või meeskonnale.
  Hind: Kokkuleppel€ (+km)
  Koolitaja:
  Personalidisain
 • Küsimine hõbe, kuulamine kuld – Arenguvestluste töötuba

  Töötuba on mõeldud kõigile, kellel on vajadus või soov läbi viia arenguvestlusi oma alluvatega. Eduka arenguvestluse eelduseks on mitmed teadmised ja oskused nagu näiteks kuulamine, küsimine, tagasiside andmine ning eesmärkide sõnastamine. Olulised on ka teadmised vestluse protsessist, mis hõlmab endas eeltööd, läbiviimist ning järeltegevusi. Praktilises töötoas saab näpunäiteid ning soovitusi, kuidas viia läbi tulemuslikku arenguvestlust või mida arenguvestlusel osalejana tähele panna.

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti, Tellimuskoolitus firmale või meeskonnale.
  Hind: Kokkuleppel€ (+km)
  Koolitaja:
  Personalidisain
 • Õhk klaariks – probleemi lahendamise töötuba

  Pingeid, probleeme või „paksu“ õhku on aeg-ajalt igas organisatsioonis ning tihtipeale ei leita üles või ei teadvustata, mis võivad olla tekkinud olukorra põhjusteks ja kuidas sellest välja tulla.
  Probleemi lahendamise töötuba on see koht, kus vaadatakse asjadele koos kõrvalseisja abiga otsa ning üheskoos suunatakse pilgud tulevikku, et jõuda meeskonnaga ühele lehele ning astuda edasi samas rütmis. Isegi kui probleem ei tundu hetkel väga tõsine, võib hea ennetustöö pikas perspektiivis palju kasu tuua.

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti, Tellimuskoolitus firmale või meeskonnale.
  Hind: Kokkuleppel€ (+km)
  Koolitaja:
  Personalidisain

Meie sõbrad