Kõik koolitused ühest kohast!

tk

Sustinere

Me oleme strateegid, uuendajad, sõnumiloojad. Eelkõige aga inimesed, kes tahavad panustada kestlikuma äri arengusse ning luua seeläbi elujõulisemat ühiskonda.

Sustinere ei ole ladinakeelne sõna. Ka kreekakeelne mitte. Meie nimesse on peidetud ära valdkonnad, mis on meie jaoks olulised: sustainability, innovation, economy, relations.
Nagu Molière? Ei. Häälda nii nagu eesti keeles kuuled. Ainult eelviimast e-tähte pea natukene pikemalt. Just. Sustineeere.

Meid on kolm, kuid meie tõekspidamised on ühtsed.

 • PROFESSIONAALSUS. Meil on aastaid kogemust ning korraliku raamatukogu jagu teadmisi. Teeme, mida lubame ning lubame ainult seda, mida saame teha. Me vastutame oma mõtete, sõnade ning tegude eest . Usume põhjalikku ettevalmistusse ning järjekindlasse töösse. Me ei räägi endast palju, vaid tahame, et meie töö räägiks meie eest.
 • SÕLTUMATUS. Me ei tee äri iga hinna eest. Me töötame väärtuspõhiselt. Meie jaoks ei loe Sinu ettevõtte käive, valdkond või positsioon üheski edetabelis. Oluline on Sinu tahe luua teadlikku muutust.  Mitte ainult paberil, vaid ka päriselus.
 • TAIP. Me tunneme oma valdkonda. Läbi ja lõhki. Me tahaks aga rohkem.  Hoiame end teravana järjepidevalt õppides, arenedes ning avastades. Ja nii iga päev. Me teame, et muutuste taga ei ole alati suhkru hind või planeetide seis, vaid need algavad meist endist. Seepärast tahame, et meie igapäevasel tegevusel oleks mõju.
 • AVATUS. Me oleme siin Sinu jaoks. Meile meeldivad ideed. Esmalt kuulame, et aru saada, mitte selleks, et vastata. Oleme ausad.  Teame, et on ka teisi arvamusi peale meie oma. Usume dialoogi ning diskussiooni. Ütleme aitäh. Me ei varja asju üksteise eest. Tõsi, ühe erandiga. Shokolaad on alati peidetud.
 • 100%. Oskar Luts on meisterlik ja“ Kevade“ alati lummav lugemine. Mõned asjad toimivad kirjandusklassikas siiski paremini. Kui me teeme, siis alati terve rehkenduse. Kui teeme, siis me ei kahtle. Kui kahtleme, siis ei tee.
 • TÕSINE ELURÕÕM. Me võtame oma tööd tõsiselt, aga ennast mitte nii väga. Meile meeldib hea nali ning me oskame iseenda üle nalja teha.  Positiivne suhtumine ning väike vigur hoiab meie meeled avatud.

Marko Siller
Maris Ojamuru
Katri Rohesalu

Firma nimi: Sustinere OÜ
Koduleht: http://www.sustinere.ee
Kontaktisik: Katri Rohesalu
Telefon: 5340 6545
E-post: katri@sustinere.ee

Koolitused

 • Kliendikogemuse juhtimise meistriklass

  Klienditeeninduse ja -kogemuse eest vastutavatele juhtidele ja spetsialistidele mõeldud koolitusprogramm. Laval vaid pika kliendisuhete arendamise kogemusega praktikud. Sisu keskendub tervikvaatele, annab praktilised tööriistad ning võimaluse kujundada tegevuskava oma organisatsioonile.

  • 03.03.2020 (3 õppepäeva + personaalne coaching)    /    Tallinn, Mustamäe tee 17 (Blissi konverentsikeskus)
  Hind: 740€ (+km)
  Koolitaja:
  Sustinere

Meie sõbrad