Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Valge Välja Maagia

Valge Välja Maagia.
Loo rohkem selgust oma ellu läbi teadliku enese ja suhete juhtimise.

Ettevõtted on enamasti üksteisega oma ülesehituse ja komponentide  poolest sarnased. Eriliseks  teevad ettevõtte inimesed kes seal töötavad. Ettevõtte edu määrab see kuidas inimesed seal ennast tunnevad ja millised on inimeste vahelised suhted. 

Mulle meeldib väga koolitusi läbi viia. Näha, kuidas inimesed avanevad, leiavad vastuseid neid painanud küsimustele, uue vaatenurga juurdunud arusaamale või lihtsalt võimaluse korralikult välja hingata ja olla hetkes, lubades endal lõdvestuda. Olen koolitusi suuremal või vähemal määral teinud viimased 20 aastat.

Minu teemad, mida suures elumängus uurinud olen, on teadlik enesejuhtimine ja teadlik suhtlemine. Minu põhikliendid on ettevõtted või kuni 20liikmelised meeskonnad, kelle jaoks on oluline pidev areng, koosloomine ja terved suhted. Mida suurem on inimestevaheline usaldus ja avatus, seda vähem kulub iga päev energiat mittemõistmiste ja trotslike sisemonoloogide lahendamisele. Koosloomine on tõhusam ja põnevust pakkuv. Avanevad uued võimalused.

Elu kulgeb niikuinii, suhtlemine toimub niikuinii. Kui Sa tood sellesse aga oma teadlikkuse, saad ise valida, milline on Sinu elu ja suhete kvaliteet ning sisu.

Firma nimi: White Field Magic OÜ
Koduleht: https://wfm.ee/
Kontaktisik: Piia Berting
E-post: piia@wfm.ee

Koolitused

 • Kuidas saavutada suuremat rahulolu igapäevastest töödest ja tegemistest?

  Koolitus ettevõtetele või gruppidele kuni 20 inimest
  Koolituse tulemusel oskab koolitusel osaleja ära tunda, leevendada, lahendada ja analüüsida stressoreid, mis võivad viia pingete tekkimiseni igapäeva elu käigus. Ta oskab kasutada igapäevatöös isiklikku läbipõlemist ennetavat kava. Õppimine tugineb positiivsele kogemusele ja iseenda tugevuste avastamisele.

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti,
  Hind: 1000€ (+km)
 • Kehtestav käitumine kui heade suhete alus

  Koolitus ettevõtetele või gruppidele kuni 20 inimest
  Koolitus on suunatud kõikidele inimestele, kellel tuleb teiste inimestega suhelda, ehk siis igaühele meist. Koolitusel osalejad saavad kaasa õppematerjalid, kus on käsitletud peamised võtmeküsimused.

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti,
  Hind: 1000€ (+km)
 • Teadlik konfliktijuhtimine

  Koolitus ettevõtetele või gruppidele kuni 20 inimest
  Konfliktide lahendamise koolituse käigus arendatakse loovust, mis võimaldab toime tulla konfliktsituatsioonides ja erilistes olukordades.
  Õpitakse aru saama konflikti dünaamikast, arendatakse oskust leida ja rakendada enda sisemisi ressursse konfliktide lahendamiseks.

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti,
  Hind: 1000€ (+km)
 • Emotsionaalse Kapitali Arenguprogramm.

  Koolitus ettevõtetele või gruppidele kuni 15 inimest

  6 x 6 AK h koolitust + personaalne nõustamine grupiliikmetele
  (15 liikmelise grupi puhul 3 personaalset nõustamist perioodi jooksul)

  • Tellimuskoolitus    /    Eesti, kestvus: 6 kuud
  Hind: 10000€ (+km)

Meie sõbrad