Kõik koolitused ühest kohast!

tk

Kringlid

Imeliselt lõhnav, hästikerkinud ja maitsev kringel on vastupandamatu maiuspala kõigile!
Õpi valmistama maitsvaid kringleid, toimetades oma koduköögis ja ei peagi kuhugi minema!

Tänu oma paindlikkusele ja võimalustele kasutatakse e- õpet üha enam kogu maailmas. See võimaldab Teil õppida igal ajal ja soovitud kohas. Vajalik on vaid internetiühendusega arvuti või nutiseadme olemasolu.

Koolitusele ootame Sind, kui oled algaja pagar, kondiiter, kokk või kodune küpsetaja ning soovid õppida kringlite valmistamist kodust väljumata, abiks õppematerjalid ja koolitaja videod.

Koolituse sisu
Praktilisel e- koolitusel õpid:

  • eeltaignaga ja eeltaignata pärmitaigna valmistamist (lisatud koolitaja videod)
  • käsitsi ja taignasegamismasinaga pärmitaigna valmistamist
  • taigna kääritamist ja kihistamist
  • kringlite vormimist kahel meetodil (punumine ja kääride tehnika)
  • kringlite kergitamist, küpsetamist ja küpsetus järgset kaunistamist
  • kuidas valmistada maitsvat pistaatsiakringlit, mõnusat singikringlit ja toorjuustukringlit (lisatud on koolitaja kringlite valmistamise videod)

Koolitaja:
Lilija Suburg Meisterpagar-koolitaja
Tartu Rakendusliku Kolledži pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Lisainfo:

  • Koolitus toimub teile sobival ajal, registreeru, tasu arve ja saad ligipääsu koolitaja õppematerjalidele ja videodele.
  • Saate kringlid praktiliselt ise läbi proovida- võta läpakas kööki kaasa, kasuta videode pausile panekut, et kogu aeg järje peal olla, proovi, katseta ja küsi vajadusel koolitaja käest järele, kui hätta jääd.
  • Koolitus on edukalt läbitud, kui olete saatnud koolitajale oma kaunist küpsetisest pildi. Vajadusel saate küsida koolitajalt ka nõuandeid nii e-kirja teel
  • E- koolituse läbinule väljastatakse soovi korral Tartu Rakendusliku Kolledži tõend.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kringlid

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.