Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas juhina märgata, ennetada ja lahendada töötajate vahelist konflikti?

Koolituse eesmärk on õppida märgata konflikte ning osata leida viise konfliktolukordade ennetamiseks ning konstruktiivseks lahendamiseks meeskonnas.

Head suhted ja produktiivne koostöö tiimiliikmete vahel sõltub inimeste isikuomadustest, tiimisisesest töökultuurist ja kokkulepetest, aga ka juhi oskusest olla oma rollis tõhus sh märgata, ennetada ning konstruktiivselt sekkuda nii konflikti algfaasis kui ka kriisiolukorras.

Koolitus koosneb teooriast, erinevatest näidetest koolitaja praktikast ning osalejate kaasuste analüüsist ning lahenduste leidmisest praktiliste ülesannete abil.

Sihtrühm:
Tööandjad, personalijuhid ja -spetsialistid, projektijuhid, meeskonnajuhid, ettevõtete juhid ning kõik teised teemast huvitatud.

Programm:

  • 09:20 – 09:30 Kogunemine veebikeskkonda
  • 09:30 – 13:00 Kuidas juhina märgata, ennetada ja lahendada töötajate vahelist konflikti?
    • Millest sõltub terve psühholoogiline kliima ning inimeste kõrge koostöövõime meeskonnas? Juhi roll selles.
    • Juhi käitumine, mis võib mitteteadlikult soodustada konfliktide ja pingete teket meeskonnaliikmete vahel. Kuidas vältida?
    • Juhi roll ja võimalused pingete ja konfliktide lahendamisel. Kuidas sekkuda – peamised strateegiat pingete ja konfliktide lahendamisel: lahenduskeskne, konstruktiivne, aktiivne, tööülesannetele suunatud.
    • Juht konfliktide vahendaja rollis: ruumi loomine, põhjuste mõistmine, ootuste/lahenduste sõnastamine ja edastamine, kokkulepete sõlmimine, edusammude tunnustamine.

Koolituse läbinu mõistab juhi rolli terve psühholoogilise kliima ning inimeste kõrge koostöövõime tagamisel, oskab juhina vältida käitumist, mis võib soodustada konfliktide ja pingete teket ning tunneb peamisi strateegiaid konflikti olukordade lahendamisel.

Koolitaja:
Viktoria Saat
psühholoog, koolitaja, coach ja superviisor
Viktoria Saat on psühholoog, koolitaja, coach ja superviisor enam kui 25-aastase kogemusega töös gruppide ja indiviididega kliinilise-, hariduse- ja ärivaldkonnas. Ta on lõpetanud Sankt-Peterburgi Puškini-nim. riikliku ülikooli psühholoogia eriala (cum laude, 2000.a.), jätkanud õpinguid konfliktilahenduses ja muutuste juhtimises Portlandi Protsessitöö Instituudi (USA) magistrantuuris (2006-2011). Viktoria on läbinud 2,5-aastase ANSE standarditele vastava coachi ja superviisori väljaõppe. Viktoria on programmi GRUNDKRAFT/Leaders Empowered litsentseeritud coach/treener ning Diamond Power Index®, Power Inteligence® sertifitseeritud coach. Viktoria on raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010), International Supervision and Coaching Institute (ISCI) juhatuse liige ja õppejõud.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas juhina märgata, ennetada ja lahendada töötajate vahelist konflikti?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.