Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas õppida keeli kiirelt ja tõhusalt?

Kõik inimesed on puutunud kokku tundega, et keeleõpe on aeglane protsess ning heaks suhtluseks tuleb arvestada mitme aastase fokusseeritud tegutsemisega. Kui aga võtta arvesse seda, mida 21. sajandi innovatiivne keeleõpe pakub ning neid teadmisi igapäevaselt rakendada, muutub keeleõpe lihtsaks ning loogiliseks protsessiks, mille tulemusena on iga fokusseeritud õppija võimeline hakkama nulltasemelt suhtlema endale vajalikus võõrkeeles umbes 4 kuuga.

Igaüks peaks õppima keelt sellisel moel, nagu talle kõige paremini sobib ja selliste teemade kaudu, mis talle enim huvi pakuvad.

Sihtgrupp
Koolitusele on oodatud kõik, kes tahavad õppida tehnikaid, kuidas keeleõpe enda jaoks oluliselt kiiremaks muuta.

Koolituse tulemusena osaleja oskab

 • arvestada enda isikliku õpistiiliga ning personaalsete võimetega keeleõppes;
 • kasutada tervet rida efektiivseid innovatiivse keeleõppe tehnikaid enda igapäeva osana, et kiirendada oluliselt võõrkeele omandamist;
 • leida kõik endale igapäevaseks keeleõppeks vajalikud tööriistad ning materjalid LIVE-keeleõppe internetikeskkonnast (sh. Võõrkeele enimkasutatavad sõnad, igapäevased kuulamisharjutused jne)

Koolituspäeva lõpus koostatakse igale osalejale keeleõppestrateegia, kus on kirjeldatud täpne plaan õpitu rakendamiseks vajaliku võõrkeele õppimisel.

Eesmärk
Koolituse eesmärk on anda igale osalejale vajalikud tööriistad ja teadmised, et õppida mistahes võõrkeelt sellises vormis, et oleks arvestatud õppija individuaalsete huvidega, võimetega ning eesmärkidega, kiirendades võõrkeele omandamist võrreldes tavapäraste keeltekoolidega keskmiselt 4-5 korda.

Koolituse läbiviimise põhimõtted
Palume kaasa võtta süle- või tahvelarvuti.

Osalejad saavad kaasa keelemeetodi õpiku “Esimene meetod: Keeled” ja veebikeskkonna piiramatu kasutusõiguse.

Koolituse sisu:

 • Õpistiilid ja nende rakendamine
  • Milline on minu õpistiil?
  • Kuidas õpistiil enda jaoks tööle panna?
   Kasutatavad meetodid: VAK test, lühiloeng, arutelu
 • Kuidas õppida tõeliselt vajalikke sõnu ja luua enda ellu loomulik keeleõppekeskkond
  • Enimkasutatavad sõnad ja nende õppimine
  • mnemotehnilised võtted ja mälutreening
  • Kõigi vajalike õppematerjalide leidmine
   Kasutatavad meetodid: lühiloeng, praktikum veebipõhises keeleõppekeskkonnas
 • Kuidas kõiki 4 LIVE-õppe elementi enda igapäevas kasutada
  • Personaalne planeerimine õppeelementide kasutamiseks
   Kasutatavad meetodid: lühiloeng, praktikum veebipõhises keeleõppekeskkonnas
 • Keeleõppestrateegia loomine
  • Personaalse keeleõppestrateegia loomine konkreetsete tegevuste ja kõiki vajalike materjalidega
  • Kasutatavad meetodid: lühiloeng, praktikum veebipõhises keeleõppekeskkonnas

Koolituse ajakava:

 • 12:00 -12:15 Kogunemine
 • 12:15 -14:30 Koolitus
 • 14:30 -15:00 Kohvipaus
 • 15:00 -17:00 Koolitus

Koolitaja:
Ott Ojamets 
Polüglott, keeleõpetaja, Embassy of Education’i kaasasutaja
Ott on romanistika ja keeleteaduse bakalaureus ja magister Tallinna ülikoolis. Innovatiivse keeleõppe ühe juhtiva organisatsiooni Embassy of Education juht ja kaaslooja. Innovatiivse keeleõppe firma LIVE Language Learning looja ning juht. Enam kui 10 aastat kogemust innovatiivses keeleõppes ning uuringute läbiviimisel selles valdkonnas.

Osaleja tagasiside:
Gelly Metsla
Sain koolitusel aru, et ma pole mitte kehv õppija ja laisk, nagu õpetajad koolis omal ajal ütlesid, vaid olen siiani kasutanud mulle mitte sobivaid õppemeetodeid. Sain teada, olen visuaalne ja kinesteetiline õppija ning mind toetavad õppimisel liikumine ja vaatamine, kui järele mõelda, siis tõepoolest on mul harjumus samal ajal edasi-tagasi tammuda, kui telefonist videoid vaatan. Auditiivne õppija võiks näiteks autos sõites kuulata võõrkeelseid podcaste või muusikat, nii jääb talle uus info kõige paremini meelde. Koolitusel õpitud meetodit kasutan prantsuse keele õppimiseks, peale kahte nädalat märkasin, et minu sõnavara on kasvanud ning sain aru tekstist, millest varem mõistsin vaid mõningaid sõnu.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Äripäeva Akadeemia korraldab kõrgel tasemel koolitusi, mis aitavad ettevõtlikel inimestel, juhtidel ja võtmetöötajatel olla oma igapäevatöös edukamad ja tõhusamad. Pakume nii pikemaajalisi kui ühe- ja kahepäevaseid koolitusi erinevates valdkondades, nagu juhtimine, eneseareng, suhtlemisoskused, müük, finantsjuhtimine, projektijuhtimine jm. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas õppida keeli kiirelt ja tõhusalt?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.