Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas sihtida rahvusvahelisi turge läbi sotsiaalmeedia?

Koolituse läbinu teab kuidas valida ning kasutada sobivaid sotsiaalmeedia kanaleid ettevõtte rahvusvahelise tuntuse saavutamiseks ning turule sisenemiseks.

Sotsiaalmeedia on teinud maailma väikseks ning toonud kliendid ettevõtetele lähemale kui kunagi varem. Sotsiaalmeedia on efektiivne vahend äri arendamisekslaiendamiseks ja klientideni jõudmiseks üle kogu maailma ning seda kõike minimaalsete kulutustega. Milline on Sinu ettevõtte rahvusvaheline potentsiaal? Milliseid sotsiaalmeedia kanaleid peaks Sinu ettevõte kasutama, et läheneda rahvusvahelistele turgudele? Parimaid praktikaid jagab kogenud ja tunnustatud müügi- ja turundusekspert, Your Brand Up Studio asutaja Evelin Org.

Sihtgrupp:
Ettevõtete juhid, turundusjuhid, turundusspetsialistid, teised teemast huvitatud

Programm:

 • 09:30 – 10:00 Registreerimine ja kohv koos suupistetega
 • 10:00 – 11:30 Kuidas sihtida rahvusvahelisi turge läbi sotsiaalmeedia?
  • Õigete sotsiaalmeedia kanalite valik rahvusvaheliste turgude sihtimiseks
  • Levinuimad vead eesmärgi seadmisel ja sihtgrupi valikul
  • Kultuuridevaheliste erinevuste roll sotsiaalmeedia sisustrateegia loomisel
  • Brändingu roll sostiaalmeediastrateegias
  • Parimad praktikad müügiks ja turundamiseks välisurgudel läbi sotsiaalmeedia
  • Kasulikud tööriistad ja rakendused, mis aitavad võimalikult väikeste kuludega rahvusvahelist tuntust saavutada
 • 11:30 – 12:00 Toekas kohvipaus
 • 12:00 – 13:30 Koolitus jätkub

Koolitaja:
Evelin Org
Your Brand Up Studio asutaja, müügi- ja turundusekspert
Evelinil on üle 15 aasta kogemust müügi ja turunduse vallas, eelkõige rahvusvahelistel turgudel. Tema viimane amet oli Sokos Hotels Tallinna müügi- ja turundusdirektor, kus valdav osa turundustegevusi oli suunatud välisturgudele. Praegu tegeleb ta koolituste ja konsultatsioonidega oma ettevõttes Your Brand Up Studio, mis aitab väiksematel ja suurematel ettevõtetel nii Eestis kui Põhjamaades õnnestuda müügis ja turunduses, sealhulgas sotsiaalmeedias. Lisaks jätkab ta tööd välisturgudega oma teise ettevõtte Estonishing Stay Apartments alt, mis tegeleb Tallinna kesklinnas luksuslike külaliskorteritega. Evelin on praktik, kes usub elukestvasse õppesse – lisaks magistrikraadile müügis ja turunduses, on ta täiendanud end väga erinevates valdkondades. Evelin on raamatu “Bränd nimega Sina” üheks autoriks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas sihtida rahvusvahelisi turge läbi sotsiaalmeedia?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.