Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas tagada küberturvalisus kaugtööl?

Viimase pooleteise aasta jooksul maailmas möllanud viirus on tekitanud täiesti uued töötamise ning õppimise vormid. Viiruse taganedes on küll inimesed hakanud tagasi kontoritesse liikuma, kui kaugelt töötajate arv jääb siiski suuremaks, kui ta seda oli enne üleilmset pandeemiat. Mida see tähendab ettevõtte andmemajanduse (kõik ettevõtte teabe ja andmetega seonduv) kaitses? Kuidas maandada turvariske ja millele tuleb kaugtöö puhul erilist tähelepanu pöörata kui räägime ettevõtte küberkaitsest?

Koolitus toimub nii veebis kui ka e-õppena!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Sihtrühm:
Juhid, personalijuhid,r iskijuhtid, keskastmejuhtid ja kõik, kes on antud teemast huvitatud.

Teemad:

  • mis tähendab ettevõtte küberkaitse
  • miks on vajalik ettevõtte küberkaitse
  • miks tuleb kaugtööle erilist tähelepanu pöörata kui räägime ettevõtte küberkaitsest
  • küberkaitse korralduslikud meetmed
  • küberkaitse tehnoloogilised meetmed

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, miks on vajalik küberkaitse
  • teab, millele tuleb kaugtöö puhul küberturvalisuse puhul erilist tähelepanu pöörata
  • teab, millised on küberkaitse tehnoloogilised meetmed

Koolitaja:
Maili Torma on andmetega töötanud terve oma karjääri vältel. Tänaseks on Maili Torma andmekaitespetsialist (AKS) mitmes ettevõttes, viies läbi andmekaitse ja infoturbe auditeid ning annab vajadusel nõu. Isikuandmete kaitsega arvestamine ettevõtte äritegevus on lugupidamise näitamine klientide, partnerite, investorite, aktsionäride, töötajate ja juhtkonna suhtes. Maili Tormal on IAPP-i CIPP/E ja CIPM sertifikaadid ja samuti teeb Maili Torma sertifikaadi saamiseks ettevalmistavaid kursusi. Lisaks on Maili Tormal ka ISO27001 juhtivaudiitori sertifikaat. Maili Torma kuulub Eesti andmekaitse praktikuid ühendava Eesti Andmekaitse Liidu juhatusse.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas tagada küberturvalisus kaugtööl?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.