Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?

Koolituse eesmärk on jagada toimivaid juhiseid sellest, kuidas olla empaatiline juht ja toetav kolleeg kellelegi, kes ei ole n.ö meie inimene.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne kolm päeva.

Sihtrühm:
Juhid, keskastmejuhid, projektijuhid, tegevjuhid, personalijuhid, spetsialistid, meditsiinitöötajad, assistendid, raamatupidajad ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Põhjus, miks rõõmuga tööle ei minda peitub enamasti inimestes, mitte tööülesannetes. On inimesi, kellega on lihtne suhelda ja inimesi, kellega suheldes on alati pinge õhus ning konfliktid lihtsad tekkima.

Koolituse sisu:

  • Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?
    • Enamasti ei saa me valida, kellega koostööd peame tegema. Oleme osutunud tööle valituks oma kompetentside ja mitte iseloomu alusel. See, kuidas me ebameeldivalt käituvate töökaaslaste käitumisele reageerime peaks olema meie teadlik valik. Kerge on minna kaasa nende negatiivsete emotsioonidega, kuid see teeb meie jaoks olukorra ainult halvemaks. Nii nende, kui meie enda sobimatu käitumine võib põhjustada mõttetut stressi, mis mõjutab meie suhteid nii tööl kui väljaspool seda. Oluline on osata kontrollida enda käitumist ja valida käitumisviisid, mis võimaldavad oma tööd liigse stressita teha.

Koolituse läbinu teab, kuidas säilitada positiivsust ja kuidas suhelda stressivabalt ka negatiivsust ja tüli külvavate kolleegidega.

Koolitaja:
Liina Randmann
Tallinna Tehnikaülikool, tööpsühholoog
Liina Randmann töötab 1998. aastast Tallinna Tehnikaülikoolis õppejõuna. Ta õpetab erinevaid psühholoogia kursuseid üle ülikooli. Omab doktorikraadi juhtimises. Tema spetsialiseerumise valdkonnaks on tööpsühholoogia. Alates 2000. aastast on aktiivselt osalenud erinevatel rahvusvahelistel konverentsidel ettekannetega ja avaldanud selle teemalisi artikleid. Viimased kakskümmend aastat on ta olnud oodatud lektor nii ettevõtete sise- ja täiendkoolitustel, kui ka erinevatel teabepäevadel ja konverentsidel.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.