Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas turundada siis kui raha on vähe?

Koolituse käigus ja iseseisva tööna planeerib õppija enda ettevõttele sotsiaalmeediaturunduse ja/või partisaniturunduse tegevuskava.

Väikeettevõtjatele valmistab tihti peavalu turunduseks vabade rahaliste vahendite leidmine.
Õpime, kuidas tõhusalt ja tulemuslikult planeerida tasuta nii otseturundust kui ka tasuta turundustegevusi sotsiaalmeedias. Vaatame ka viise, kuidas leidlikult ning loovalt kasutada sellist otseturundust, mis tabab potentsiaalseid kliente positiivses võtmes ootamatult. Paremal juhul paneb selline asi ka meedia Sinust ja Sinu ettevõttest täiesti tasuta rääkima – teisisõnu paneme paika plaani, kuidas hakata partisaniturundajaks.

Sihtgtupp. Koolitusele ootame:

  • Sind ettevõtja, kes sa soovid, et turundustegevused tooksid sisse rohkem tulu
  • Sind, kui tahaksid leida oma ettevõttele kõige paremini sobivaid turundus- ja müügikanaleid sotsiaalmeedias ning soovid õppida, kuidas planeerida turundustegevusi siis kui eelarves raha nende jaoks napib
  • Sind, kui soovid õppida läbi viima tõhusat ja tulemust toovat partisaniturundust

Koolituse sisu:

  • turismiettevõtte turundustegevuste planeerimine minimaalse rahakuluga
  • sotisaalmeedia turundustegevuste planeerimine
  • kuidas rakendada mitmesugusei tõhusaid partisaniturunduse nippe
  • sotsiaalmeedia ja partisaniturunduse parimad praktikad

Koolitaja:
Maarja Tsimmer
Maarja jaoks on turism nii hobi kui ka töö ning ta on teinud giid- reisisaatja ning turismiturunduse alast tööd Lõuna- Ameerikas, USA-s ning Eestis ja mitmetes Euroopa riikides. Maarja hariduskäik on teda samuti viinud maailma eri nurkadesse- bakalaureusekraad Inglismaalt, giidikoolitus Hiinast ning magistrikraad Taanist. Hetkel töötab ta värbamisturunduse ning tööandja brändingu valdkonnas ja koolitab ka alustavaid turismiettevõtjaid.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas turundada siis kui raha on vähe?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.