Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Šokolaadist ja glasuurist kaunistuste meistriklass

Teeme kaunistusi šokolaadist ja glasuurist, mis looks unustamatuid mälestusi ning pakuks parimaid võimalusi tõelistele šokolaadisõpradele!

Koolitus on Sulle kui:

  • oled kondiiter, kokk või kodune tordimeister
  • soovid õppida ja ennast täiendada kogenud meistrite käe all
  • tahad osata valmistada šokolaadist ja glasuurist erinevaid 3D kaunistusi ja kujundeid

Teemad:

  • šokolaadi ja glasuuri eripärad ja kasutamisvõimalused
  • šokolaadi tempereerimine
  • šokolaadist 3D kujude valmistamine
  • glasuuri sulatamine
  • erinevate tordikaunistuste valmistamine
  • glasuurist vesiroosi või vesikupu valmistamine

Koolitajad:
Gerda Ode on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar- kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Gerda on lõpetanud Tartu Ülikooli kutsepedagoogika eriala ja talle on omistatud magistrikraad Eesti Maaülikoolis ökonoomika ja ettevõtluse erialal. Ta on töötanud üle 10 aasta pagar-kondiitri ettevõttes ja omab täiskasvanute koolitaja kutse 5. taset. Gerda on meie kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Anneli Ummik on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar- kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja, kellele on omistatud kondiitri 2. taseme kutsekvalifikatsioon. Anneli on töötanud eelnevalt üle 20 aasta erinevates pagar- kondiitriettevõtetes. Tal on omandatud Tartu Ülikoolis kutseõpetaja kutse. Annelil on täiskasvanute koolitaja kutse 5. tase ning ta on õppijate poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Šokolaadist ja glasuurist kaunistuste meistriklass

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.