Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Kringlid ja punutised

Õhuline ja maitsev kringel on vastupandamatu maiuspala kõigile!

Küpsetised kuuluvad meie argi- kui ka pidupäeva. Meie küpsetamiskoolitused toetavad Sind teekonnal, et saada parimaks küpsetajaks, ükskõik kas oled alles suhteliselt algaja või juba kogenud küpsetaja. Õnnestumised ja katsetused kogenud koolitajatega, kelle pikaajalised kogemused, õiged valmistamisviisid ning soovitatud töövahendid on suur osa õnnestumisest. See kõik innustab Sind kindlasti aina keerukamateks väljakutseteks.

Koolitus on Sulle kui:

  • soovid osata valmistada pärmitainast, mis on õige konsistentsiga ja õigesti kergitatud
  • tahad, et sinu valmistatud kringlid ja punutised on pehmed, kerkinud ja maitsvad

Teemad:

  • eeltaignaga pärmitaigna valmistamist
  • kringli kihistamist
  • kringli ja põimitud saiade vormimist: keerusai, kolmene palmiksai, neljane palmiksai
  • kringli ja punutiste vormimist kääridega lõikamise meetodil
  • kringlite kergitamist, küpsetamist ja küpsetusjärgset kaunistamist

Koolitaja:
Lilija Suburg on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktikajuhendaja. Lilijal on meisterpagari ja 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutsekvalifikatsioon. Ta on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud täiskasvanute koolitaja. Aastal 2015 tunnustati teda Tartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitliga ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames maakondade aasta koolitaja nominendiks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Kringlid ja punutised

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.