Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Leib

Iga perenaine võiks osata ka ise leiba küpsetada!

Küpsetamine toob koju imelised lõhnad ning küpsetised muudavad elu maitsvaks nii argi- kui pidupäeval. Meie küpsetamiskoolitused aitavad Sul saada paremaks küpsetajaks! Võid olla algaja või juba kogenud tegija. Koolitustel saad vabalt katsetada suurte kogemustega juhendaja silme all. Õnnestumisele aitavad kaasa õiged valmistamisviisid ja töövahendid. Koolitused innustavad Sind üha põnevamaid ja keerukamaid küpsetisi ette võtma!

Koolitus on sulle kui:

  • tahaksid, et sinu pere toidulaual oleks aeg-ajalt isetehtud rukkileib
  • sind huvitab, kuidas saaks kaunistada leiba

Koolitusel õpid:

  • Naturaalse juuretisega rukkileiva ja röstitud sibulaga lihaleiva valmistamist
  • Keeduga, linnastega leiva valmistamist
  • Peenleiva valmistamist
  • Leiva kaunistamist eriti pidulikeks puhkudeks

Koolitaja:
Lilija Suburg on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktikajuhendaja, tal on meisterpagari ja 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Lilija on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud täiskasvanute koolitaja. Aastal 2015 sai LilijaTartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitli ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames Tartumaa aasta koolitajaks.

Lisainfo:
Kuna koolitus toimub laupäeval, sisenege palun majja C–korpuse õppehotelli kaudu. Kaasa põll ja vahetusjalanõud ning karbike, et küpsetisi ka kodustele maitsta viia.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Leib

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.