Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Quiche

Valmistame Prantsusmaalt pärit quiche´i ehk lahtist pirukat mitmel erineval moel.

Küpsetamine toob koju imelised lõhnad nii argi- kui pidupäeval. Meie küpsetamiskoolitused aitavad Sul saada paremaks küpsetajaks! Võid olla algaja või juba kogenud tegija. Koolitustel saad vabalt katsetada suurte kogemustega juhendaja silme all. Õnnestumisele aitavad kaasa õiged valmistamisviisid ja töövahendid. Koolitused innustavad Sind üha põnevamaid ja keerukamaid küpsetisi ette võtma!

Koolitus on sulle kui

  • tahaksid õppida erinevate täidistega quiche`i valmistamist
  • sind huvitab, kuidas valmistada erinevate retseptide järgi muretainast

Koolitusel õpid

  • või ja/või margariiniga, erinevate jahudega, munadega, hapukoorega, kohupiimaga muretaina valmistamist
  • quiche ehk lahtise piruka vormimist ja erinevate täidistega quiche valmistamist (sibula, singi, kana, kukkeseene, köögivilja)
  • valmistama ka magusaid lahtiseid pirukaid

Kaasa põll ja vahetusjalanõud. Koolituse lõpus maitseme ja analüüsime kõiki küpsetisi ja jagub kaasa võtmisekski üht-teist.

Koolitaja:
Lilija Suburg
Meisterpagar-koolitaja
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja. 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutse.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Quiche