Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Rullbiskviidid

Õpime valmistama maitsvaid rullbiskviite, mis looks parimaid maitseelamusi ning unustamatuid mälestusi.

Küpsetised kuuluvad meie argi- kui ka pidupäeva. Meie küpsetamiskoolitused toetavad Sind teekonnal, et saada parimaks küpsetajaks, ükskõik kas oled alles suhteliselt algaja või juba kogenud küpsetaja. Õnnestumised ja katsetused kogenud koolitajatega, kelle pikaajalised kogemused, õiged valmistamisviisid ning töövahendid on suur osa õnnestumisest, innustavad Sind kindlasti aina keerukamateks väljakutseteks.

Koolitusele ootame Sind, kui oled kondiiter, kokk või kodune küpsetaja ning tordimeister

Koolituse sisu.
Praktilise koolituse käigus õpid:

  • keedutainast soolase täidisega rulli valmistamist
  • biskviittainast klassikalise rullbiskviidi valmistamist
  • toorjuustukreemiga rullbiskviidi valmistamist
  • meisterdame rullbiskviidi kaunistamiseks lihtsamaid šokolaadist kaunistusi

Siia juurde koolitaja olulised nõuanded, nipid, soovitused!

Koolitus sisladab kohvipausi. Palun arvestage ka sellega, et nädalavahetusel ei toimu meie majas toitlustamist, soovi korral võta kaasa lõunasöök või väike eine.
Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll ja vahetusjalanõud.

Koolitaja:
Gerda Ode
Meisterkondiiter
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Gerda on lõpetanud Tartu Ülikooli kutsepedagoogika eriala ja tal on magistrikraad Eesti Maaülikoolist ökonoomika ja ettevõtluse erialal. Gerda on töötanud ka pagar-kondiitri ettevõtetes ja tal on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Gerda on kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Rullbiskviidid