Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Tordid III osa

Õpime valmistama torte-kooke, mis looks parimaid maitseelamusi ning unustamatuid mälestusi!

Küpsetamine toob koju imelised lõhnad nii argi- kui pidupäeval. Meie küpsetamiskoolitused aitavad Sul saada paremaks küpsetajaks! Võid olla algaja või juba kogenud tegija. Koolitustel saad vabalt katsetada suurte kogemustega juhendaja silme all. Õnnestumisele aitavad kaasa õiged valmistamisviisid ja töövahendid. Koolitused innustavad Sind üha põnevamaid ja keerukamaid küpsetisi ette võtma!

Sihtgrupp.
Koolitus on Sulle kui:

  • oled algaja kondiiter, kokk või kodune küpsetaja
  • tahad osata valmistada maitsvaid torte ja kooke

Teemad
Koolitusel õpime:

  • meringue´ valmistamise tehnoloogiat
  • tegema veganbeseed
  • valmistama pähklibeseed ja makroonitorti
  • kõigile tuntud Brita tordi ja Pavlova koogi valmistamist
  • täidetud beseeküpsiste tegemist

Koolitajad:
Anneli Ummik on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar- kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja, kellel on meisterkondiitri kutse. Anneli on töötanud eelnevalt üle 20 aasta erinevates pagar- kondiitriettevõtetes. Tal on omandatud Tartu Ülikoolis kutseõpetaja kutse ning tal on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Anneli on kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Gerda Ode on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja, kellel on meisterkondiitri kutse. Gerda on lõpetanud Tartu Ülikooli kutsepedagoogika eriala ja tal on magistrikraad Eesti Maaülikoolist ökonoomika ja ettevõtluse erialal. Gerda on töötanud ka pagar-kondiitri ettevõtetes ja tal on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Gerda on kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Tordid III osa

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.