Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Laavakivi massaažikursus

Antud koolitusel omandatakase teadmised laavakivi massaažist.

Inimesed järjest rohkem mõistavad, et lisaks hinge eest on vaja ka oma keha eest hoolt kanda. Massaaž on üheks selleks võimaluseks ning see on muutunud väga populaarseks. Paljud inimesed on leidnud tee massööri juurde. Massaaž on ravi- ja mõjutusvahend ning ka arstid soovitavad paljudele patsientidele muude ravivõtete kõrval just massaaži. Eristatakse erinevaid massaažiliike, kuid üldjoontest spetsialiseerutakse kindlale massaažiliigile. Massöör kasutab kliendi füüsilise ja vaimse suutlikkuse tõstmiseks, tervisehäirete ennetamiseks, organismi üldise vastupanuvõime tugevdamiseks ning hea enesetunde saavutamiseks massaaživõtteid ja massaažitehnikat. Antud koolitusel omandatakse praktilised oskused laavakivi massaaživõtetest.

Sihtgrupp: Kõik, kes soovivad omandada laavakivi massaaži oskuseid.

Koolituse sisu:

  • Laavakivi energeetika
  • Aroomiõlide erinevused
  • Aroomiõlide toime
  • Laavakivi massaaži praktika

Koolituse lõpuks õppija:

  • Mõistab laavakivi energeetikat
  • Teab aroomiõlide erinevusi
  • Praktiseerib laavakivi massaaži

Koolituse maht: 16 akadeemilist tundi, millest 16 akadeemilist tundi on auditoorne õpe, sealhulgas praktiline õpe

Koolitaja:
Krista Jäger

Krista Jäger on õppinud massööriks ja omab V massööri kutsetaset. Omab 14 aastast kogemust erapraksises. On läbinud erinevaid massaažialaseid täienduskoolitusi. Omab pedagoogikaharidust ning on täiskasvanuid koolitanud alates 2009. aastast.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Täienduskeskus on loodud täiskasvanute täiendusõppe haridusse panustamise eesmärgil. Koolitusi korraldame üle Eesti ning järjest rohkem koguvad populaarsust asutusesisesed koolitused. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Laavakivi massaažikursus